Меню

Катерина Пономаренко

Адвокат Практики вирішення спорів (Київський офіс)

Основні напрямки діяльності:

 

  • Господарські спори. Катерина Пономаренко має великий досвід у вирішенні господарських спорів, знає про тонкощі судового процесу та важливості якісно складених документів.

 

  • Захист бізнесу. Адвокат надає комплекс послуг в цій сфері: відстоїть інтереси учасників процедури державних закупівель; зможе захистити бізнес від недобросовісних конкурентів; розробить стратегію захисту від рейдерської атаки.

 

  • Проблемні борги. У практиці Катерини є випадки успішного захисту боржників різного рівня. Це стосується як бізнесу, так і фізичних осіб.

 

Стаття Катерини:

Як захистити бізнес від недобросовісної конкуренції 

Практика

Кейси, які говорять самі за себе:

1. Здійснювала захист представника білоруської компанії, яка спеціалізується в області капітального ремонту, реконструкції та будівництва об’єктів дорожньої інфраструктури. Справа стосувалася оскарження результатів державних закупівель. Катерині вдалося зберегти в силі договір на суму 199 000 000 млн грн.

 

2. Брала участь в захисті прав власника заводу ВАТ “Експериментальний механічний завод”. Підготувала якісні процесуальні документи, зокрема в спорі про визнання протиправним і скасування рішення державного реєстратора.

 

Образование:

Закінчила юридичний факультет Київського націнального університету імені Тараса Шевченка.