Меню

Арсеній Салалайко

СЕО, адвокат

Основні напрямки діяльності:

 

  • Консалтинг малого та середнього бізнесу. Надає послуги професійного операційного директора з повним супроводом роботи бізнесу: юридичні питання, бухгалтерія, відносини з державними органами, співробітниками та підрядниками. Завдяки більш ніж 10-річній роботі з представниками бізнесу адвокат напрацював алгоритми дій для більшості можливих бізнес-проблем.
  • Сімейні та спадкові спори. Поділ майна під час розлучення чи оспорювання заповіту – не найприємніші речі у житті. Делегуйте вирішення цих проблем адвокату з багажем у понад 500 успішно вирішених спорів.

Практика

Три кейси, які говорять самі за себе:

  1. Операційний директор компанії з іноземними інвестиціями ТОВ “Лінкс Технолоджи”. Забезпечено безперебійну роботу компанії протягом 5 років. Успішно пройдено декілька податкових перевірок. Штат працівників 10+ чоловік.
  2. Налагоджено роботу з надання бухгалтерських та юридичних послуг в трьох IT-компаніях зі штатом 100+ чоловік в кожній.
  3. В якості медіатора з сімейних спорів розробив власну методику нематеріальних домовленостей як додаток до шлюбного контракту – “KPI для сім’ї”.

Членство в ассоциациях:

У 2022 році призначений головою Комітету Асоціації адвокатів України з систематизації та управління юридичним бізнесом.