Меню

Війна за 11 квартир клієнта: продовження історії

Деякі судові кейси схожі на фільми з лінійним сюжетом: подали позов – отримали судове рішення – домоглися його виконання. В інших випадках захист інтересів клієнта перетворюється в цілий серіал, де друга сторона намагається всіляко затягнути процес і подає нові позови.

 

Так сталося і в цій історії. Ми вже розповідали, як допомогли клієнту зберегти 11 квартир, незважаючи на абсурдне рішення Мін’юсту. Але колишній власник і його родичі продовжували ігнорувати той факт, що вони вже не господарі цієї нерухомості: не віддавали ключі та відмовлялися звільняти приміщення.

Що зробили адвокати Mitrax для клієнта

Ми звернулися до Печерського районного суду з позовом про усунення перешкод в здійсненні права власності. Звичайно ж, суд встав на нашу сторону і постановив, що відповідач і його родичі повинні звільнити нерухомість.

 

Але колишній власник квартир, який заборгував нашому клієнтові 40 млн грн, підключив до справи всіх своїх родичів. Вони закидали суд апеляційними скаргами. Нібито суддя не врахував, що своїм рішенням зачіпає інтереси ні в чому не винних людей.

 

Адвокат Mitrax подав відзив на їх скарги та розбив аргументи родичів боржника:

 

  • скаржники не є власниками спірних квартир. А значить, їх інтереси не були порушені;
  • боржник скористався ситуацією з незаконним рішенням Мін’юсту і змінив інформацію в реєстрах. Такі дії порушують права нашого клієнта;
  • сама по собі зміна інформації в реєстрах не говорить про те, що боржник відновив свої права на квартири. Вони, як і раніше, належать нашому клієнту.

Яке рішення прийняв суд

Київський апеляційний суд погодився з кожним нашим аргументом і закрив апеляційне провадження.

 

Інтереси клієнта в суді представляв адвокат Скирда В.Є.

 

К списку проектов