Меню

Справа про стягнення аліментів

Успішний захист прав і законних інтересів клієнта – відповідача по справі про стягнення аліментів на утримання двох дітей в розмірі 500 000 грн. щомісяця до досягнення дітьми повноліття.

В ході судового засідання адвокати MITRAX довели, що єдиною підставою для звернення до суду з метою стягнення невиправдано завищеного розміру аліментів на утримання дітей є не захист порушених прав дітей, а відсутність будь-яких джерел доходу у самого позивача і небажання шукати інший вихід зі складної ситуації, крім стягнення з клієнта грошових коштів не тільки на утримання дітей, а й на свої власні потреби.

Таким чином, адвокати MITRAX зуміли переконати суд в тому, що задоволення позовних вимог порушить встановлений нормами сімейного законодавства принцип рівності батьків щодо утримання дитини та домоглися справедливого рішення у справі, яким стягнуто з клієнта на користь позивача аліменти на утримання двох дітей в розмірі 30 000 грн.Надалі, рішення суду першої інстанції було залишено без змін судами апеляційної та касаційної інстанцій.Рішення суду і суду інстанції: http://reyestr.court.gov.ua/Review/55110950Ухвала суду апеляційної інстанції: http://reyestr.court.gov.ua/Review/56276289

К списку проектов