Меню

Спір щодо стягнення суми попередньої оплати за договором поставки природного газу

  • Timeline справи: в зв’язку з поставками природного газу в меншому обсязі, ніж було оплачено Клієнтом у постачальника утворилася заборгованість перед споживачем. Оскільки дана передоплата Клієнту не була повернута, компанія звернулася до юристів Адвокатське об’єднання «Mitrax» за професійною юридичною допомогою.
  • Keypoint у справі: постачальник, з метою зменшення власної заборгованості перед споживачем в односторонньому порядку намагався змінити ціну за поставки природного газу. Однак, юристи #Mitrax довели в суді, що зміна постачальником в односторонньому порядку істотної умови договору (ціни) було здійснено всупереч нормам законодавства та умов договору поставки природного газу.
  • Незважаючи на спроби в суді відповідача затягнути розгляд справи, і шляхом подачі зустрічного позову, і клопотання про відкладення розгляду справи, і ознайомлення з матеріалами справи, залучення до справи іншого представника, і навіть заяви про відвід судді – справа була розглянута в межах процесуальних термінів , а позовні вимоги Клієнта були задоволені в повному обсязі.

Правовий супровід справи здійснювали: керівник практики захисту бізнесу Дмитро сирки (Dmitri Syrko), адвокати Віталій Бодюк і Інна Тута.

 

К списку проектов