Меню

Повернули 23 мільйони гривень клієнту

У 2008 році наш клієнт позичив своєму знайомому 23 мільйони гривень. З огляду на суму, чоловік підійшов до угоди з розумом: оформив договір позики, передбачив в ньому штрафні санкції, залучив до угоди поручителя.

 

Через 10 років строк договору закінчився – позичальник мав повернути гроші. Але виявилося, що чоловік знаходиться в карному розшуку. Звісно, він не збирався нічого повертати добровільно.

 

Що зробили адвокати Mitrax для клієнта

 

В цивільних спорах сторони повинні самі доводити обставини справи. Тому адвокати Mitrax мали довести, що наш клієнт дійсно позичив боржнику 23 мільйони, а той не повернув гроші. Ситуацію ускладнювало те, що адвокат іншої сторони заперечував сам факт реальності угоди.

 

Ось як адвокати Mitrax доводили версію подій клієнта:

 

  • зібрали оригінали всіх договорів, які клієнт уклав з позичальником і його поручителем;
  • ретельно вивчили документи і вимагали не тільки основну суму боргу, але і штраф в розмірі 10%;
  • ініціювали проведення почеркознавчої експертизи, щоб розбити аргументи другої сторони.

 

Яке рішення прийняв суд

 

Фактично у суду не було шансів відмовити в задоволенні позову. У цій справі вся ініціатива виходила від адвокатів Mitrax. Друга сторона ухилялася від засідань і експертиз. Тому суд задовольнив наші вимоги і зобов’язав відповідачів повернути 23 мільйони гривень. Крім того, їх оштрафували на 2,3 мільйони за порушення строків.

 

Після винесення рішення адвокати відповідачів активізувалися. Зі скаргами вони дійшли до Верховного Суду. Через це процес затягнувся на 2 роки. Але 14 квітня 2021 року касаційна інстанція поставила крапку в справі на мільйони. Звісно ж, результат був на нашу користь

 

Інтереси клієнта в суді представляли Строкань О.В. та Скирда В.Є.

К списку проектов