Меню

Адвокат зі спорів в сфері інтелектуальної власності

7 причин, почему наши клиенты становятся постоянными
#1Гарантии

Что может быть лучшей гарантией, чем оплата результата?
Вы платите только за фактически выполненную работу.

#2Опыт
Общий опыт адвокатов – более 300 лет. За плечами у каждого из них – багаж успешных кейсов. Они расскажут о нашей работе больше, чем фейковые отзывы.
Олександр Строкань
Партнер, адвокат, керівник практики вирішення спорів (Київський офіс)
#3Специализация
Каждый адвокат имеет глубокую экспертизу в узкой категории дел. Штат из более 30 юристов позволяет на высоком уровне представлять интересы клиентов в различных категориях споров.
Посмотреть профиль адвокатов
#4Репутация
Самое ценное, что имеет юрист – это репутация, которая формировалась годами.
Посмотреть награды
 • Mitrax входит в ТОП-50 лучших юридических компаний Украины в 2018, 2019, 2020 годах, Legal Awards 2020.
 • Практика «Защита бизнеса» Mitrax вошла в тройку лучших юридических компаний Украины, Legal Awards 2020.
 • Лучшая юридическая фирма года по семейным спорам, Legal Awards 2019.
 • Юридическая фирма №1 по защите бизнеса в сфере военно-промышленного комплекса, Legal Awards 2020 года.
 • Лучший адвокат в номинации «Семейное право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года -2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ)
 • Лучший адвокат в номинации «Антирейдерская практика» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат года - 2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • Лучший адвокат в номинации «Финансовое и банковское право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года - 2018», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • IFLR1000 Реструктуризация и банкротство, IFLR1000 - Путеводитель по ведущим мировым юридическим и финансовым фирмам.
 • Ukrainian Law Firms 2020, 2019, 2018 - Mitrax является одной из ведущих юридических фирм в Украине, которая ориентирована на оказание юридических услуг в нетрадиционных, сложных делах.
Показати більше
Сховати
#5Конфиденциальность
Лучший способ обеспечить конфиденциальность клиента – не хранить информацию о нем. После завершения дела мы удаляем все материалы, поэтому их невозможно украсть. И, конечно же, вы не будете получать надоедливые SMS-сообщения. Считайте, что мы уже забыли номер телефона.
#6Честные цены

Без сюрпризов, непонятных сумм и предоплат

Узнайте преимущества
 • Оплата частями
  в течение месяцев и даже лет. Интервалы между судебными заседаниями позволяют равномерно распределить расходы.
 • Отсутствие предоплаты
  Чтобы начать работу над делом, достаточно оплатить небольшую сумму за подготовку иска. Потому что время ценнее денег.
 • Контроль расходов
  Вы оплачиваете только фактически выполненную работу. Никаких скрытых услуг или других неприятных сюрпризов.
#7Стоимость услуг

Mitrax – одна из лучших юридических фирм Украины. Но наши цены остаются рыночными. Убедитесь сами.

  Інтелектуальна власність

  Однією з найнеобхідніших процедур для ведення успішного бізнесу стане захист інтелектуальної власності. Він являє собою сукупність юридичних інструментів, які дозволяють закріпити за власником майнові і немайнові права.

  Власникам інтелектуальної власності (ІВ) необхідно заздалегідь подбати про те, щоб її захистити від неправомірного використання та посягань. Якщо цією процедурою знехтувати, виникає ризик того, що свої права треба буде доводити в суді та займатися збором відповідних доказів.

  Юридичний захист інтелектуальної власності

  Права на інтелектуальну власність представлені у двох категоріях:

  • Майнові права – дозволяють правовласнику користуватися такими об’єктами, отримувати від них прибуток і користь, забороняти або дозволяти іншим особам використовувати ІВ.
  • Немайнові права – дозволяють автору об’єктів ІВ називатися їх творцем і перешкоджати будь-якому посяганню на них.

  Щоб захищати ці права необхідно ними володіти. Для підтвердження своїх прав потрібно мати спеціальні документи – свідоцтво на торговельну марку або товарний знак, патент, договір передачі прав, ліцензійний договір. У такому випадку при порушенні прав інтелектуальної власності правовласник може розраховувати на захист прав інтелектуальної власності. Чинне законодавство надає авторам і власникам об’єктів ІВ широкі можливості:

  • Визнання і відновлення прав істинного власника прав;
  • Можливість подавати позов про компенсацію матеріальної та моральної шкоди;
  • Можливість вимагати в ЗМІ опублікувати інформацію про порушення, які були допущені.

  Захист інтелектуальної власності може здійснюватися як правовласником, так і уповноваженою особою – юристом, який буде представляти інтереси клієнта в суді. Щоб ефективно відбити зазіхання на ІВ варто віддати перевагу другому варіанту. Адвокат по захисту прав інтелектуальної власності ретельно проаналізує обставини справи, щоб визначити можливі ризики та виробити оптимальну стратегію дій.

  Переваги Mitrax

  Спори в області інтелектуальної власності охоплюють різноманітні ситуації, з якими може зіткнутися бізнес в Україні. Як правило, такі спори стосуються порушення виняткових прав на товарний знак, оскарження рішень Укрпатенту. Нерідко розгляди щодо інтелектуальної власності стосуються недобросовісної конкуренції.

  Щоб домогтися позитивного рішення необхідно надати аргументовані докази та правовстановлюючі документи, а також грамотно скласти документацію для передачі в суд.

  Комплексний захист інтелектуальної власності ви можете отримати від адвокатського об’єднання Mitrax у Києві. Наші адвокати мають значний досвід успішного захисту клієнтів і готові надати допомогу у вирішенні спорів щодо об’єктів ІВ.

  Вирішення спорів / Адвокат з судових спорів / Адвокат зі спорів в сфері інтелектуальної власності /