Меню

Захист бізнесу

Захист бізнесу – це один з головних напрямків діяльності Мітракс. В нашій компанії працює цілий департамент, який спеціалізується виключно на захисті бізнесу. Дана практика включає в себе досить багато елементів.

Захист бізнесу від тиску правоохоронних органів.

Нажаль, на сьогоднішній день, будь-який реально працюючий бізнес, який створює робочі місця та платить податки все одно піддається постійному тиску з боку правоохоронних органів. Причинами такого тиску бувають різними: від замовлення конкурентів, робота з контрагентами, які замішані в нелегальних схемах до самостійної ініціативи таких  органів. Тиск правоохоронних органів проявляється у проведенні досудового розслідування у кримінальних провадженнях щодо власників бізнесу та їх співробітників. Такі кримінальні провадження далеко не завжди мають судову перспективу, але можуть завдати значної шкоди бізнесу або повністю його знищити. Під час проведення такого досудового розслідування здійснюється багато слідчих дій, під час яких необхідна адвокатська допомога. Зокрема, мова йде про наступні слідчі дії:

  • Обшуки;
  • Огляд приміщення та іншого володіння підприємства;
  • Арешт рухомого та нерухомого майна, а також рахунків;
  • Допити;
  • Призначення та проведення різного роду експертиз.

Наша компанія має значний досвід в захисті бізнесу від тиску правоохоронних органів різного рівня: починаючи від податкової міліції районів до Генеральної прокуратури України, НАБУ та СБУ.

Ефективний захист бізнесу включає в себе наступні елементи:

  • Зібрання та аналіз інформації щодо наявної проблеми. Для цього задіються офіційні та неофіційні канали отримання інформації. Також для розуміння причини існуючої проблеми здійснюється аналіз роботи самого підприємства.
  • Побудова комплексної стратегії щодо захисту бізнесу, що включає в себе виявлення найбільш слабких та болючих місць підприємства і відповідно усунення причини та захист слабких місць;
  • Безпосередня робота в межах кримінального провадження, а саме, участь в допитах, обшуках, вчинення необхідних дій щодо скасування накладених арештів, супровід проведення експертиз тощо.

Послуги

Замовити консультацію

Проекти

Всі проекти
Захист бізнесу /