Меню

Вирішення житлових спорів в суді

7 причин, почему наши клиенты становятся постоянными
#1Гарантии

Что может быть лучшей гарантией, чем оплата результата?
Вы платите только за фактически выполненную работу.

#2Опыт
Общий опыт адвокатов – более 300 лет. За плечами у каждого из них – багаж успешных кейсов. Они расскажут о нашей работе больше, чем фейковые отзывы.
Юрій Бабенко
Адвокат, керівник практики вирішення цивільних спорів
#3Специализация
Каждый адвокат имеет глубокую экспертизу в узкой категории дел. Штат из более 30 юристов позволяет на высоком уровне представлять интересы клиентов в различных категориях споров.
Посмотреть профиль адвокатов
#4Репутация
Самое ценное, что имеет юрист – это репутация, которая формировалась годами.
Посмотреть награды
 • Mitrax входит в ТОП-50 лучших юридических компаний Украины в 2018, 2019, 2020 годах, Legal Awards 2020.
 • Практика «Защита бизнеса» Mitrax вошла в тройку лучших юридических компаний Украины, Legal Awards 2020.
 • Лучшая юридическая фирма года по семейным спорам, Legal Awards 2019.
 • Юридическая фирма №1 по защите бизнеса в сфере военно-промышленного комплекса, Legal Awards 2020 года.
 • Лучший адвокат в номинации «Семейное право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года -2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ)
 • Лучший адвокат в номинации «Антирейдерская практика» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат года - 2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • Лучший адвокат в номинации «Финансовое и банковское право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года - 2018», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • IFLR1000 Реструктуризация и банкротство, IFLR1000 - Путеводитель по ведущим мировым юридическим и финансовым фирмам.
 • Ukrainian Law Firms 2020, 2019, 2018 - Mitrax является одной из ведущих юридических фирм в Украине, которая ориентирована на оказание юридических услуг в нетрадиционных, сложных делах.
Показати більше
Сховати
#5Конфиденциальность
Лучший способ обеспечить конфиденциальность клиента – не хранить информацию о нем. После завершения дела мы удаляем все материалы, поэтому их невозможно украсть. И, конечно же, вы не будете получать надоедливые SMS-сообщения. Считайте, что мы уже забыли номер телефона.
#6Честные цены

Без сюрпризов, непонятных сумм и предоплат

Узнайте преимущества
 • Оплата частями
  в течение месяцев и даже лет. Интервалы между судебными заседаниями позволяют равномерно распределить расходы.
 • Отсутствие предоплаты
  Чтобы начать работу над делом, достаточно оплатить небольшую сумму за подготовку иска. Потому что время ценнее денег.
 • Контроль расходов
  Вы оплачиваете только фактически выполненную работу. Никаких скрытых услуг или других неприятных сюрпризов.
#7Стоимость услуг

Mitrax – одна из лучших юридических фирм Украины. Но наши цены остаются рыночными. Убедитесь сами.

  Адвокатське об'єднання "Мітракс"

  В Україні діє Житловий кодекс, затверджений ще за часів радянського союзу. Він практично не був змінений і багато з його пунктів не відповідають реаліям сучасного життя. Тому житлові спори, що потребують їх вирішення в судовому порядку, пов’язані з необхідністю чіткого розуміння суті питання і глибоких пізнань в області не тільки житлового права, а й цивільного, кримінального та інших галузей права.

  Адвокат з житлових питань, діяльність якого пов’язана з вирішенням справ цієї категорії, здатний взяти на себе всі клопоти пов’язані з:

  • складанням позовних заяв, клопотань та підготовкою пакету необхідних документів;
  • підбором свідків (якщо це необхідно);
  • складанням нормативно-правової бази.

  Також, участь адвоката в судових засіданнях гарантує Клієнту повноцінний захист його інтересів з урахуванням всіх чинних законів, що регулюють його проблему.

  Короткий перелік житлових питань, які допоможе вирішити адвокат по житлових справах може допомогти Вам отримати позитивне рішення суду в разі, якщо потрібно:

  • провести примусове зняття з реєстрації та виселення;
  • вселитися в житло;
  • отримати законні права на володіння нерухомістю;
  • встановити порядок користування нерухомим майном;
  • витребувати майно з чужого незаконного володіння;
  • захистити права орендаря або ж орендодавця;
  • розібрати суперечки по іпотечній заборгованості або кредитним позикам.

  Ці та багато інших справ безпосередньо пов’язані з вирішенням житлових спорів в судовому порядку та вимагають ґрунтовної підготовки. Врахувати найменші нюанси, правильно скласти скарги і позовні заяви може тільки адвокат, який має великий багаж знань в області вирішення житлових спорів.

  Чому краще звернутися до адвоката?

  Ніхто не скасовував право людини самостійно відстоювати свої права і свободи в суді. Але таке рішення пов’язане з великим ризиком втратити останню надію на справедливе розв’язання Вашої проблеми у зв’язку з не приділенням достатньої кількості уваги певним нюансам справи. Це пов’язано не тільки з тим, що житлові питання найчастіше відносяться до дуже заплутаних і складних. Тут необхідна ґрунтовна правова грамотність, яку, на жаль, мають далеко не всі громадяни нашої країни.

  Базуючись на своєму досвіді по вирішенню справ, що стосуються житла та нерухомості, можу запевнити, що послуги адвоката з житлових питань дозволяють уникнути величезного психологічного навантаження, яке відчуває кожна людина, що потрапила в таку ситуацію. Ви не залишитеся віч-на-віч з опонентом, а зможете повністю розраховувати на мою підтримку.

  Можете бути впевнені, що я детально проаналізую Вашу проблему, не приховуючи негативні моменти, і чітко роз’ясню можливий хід подій. Для отримання позитивного результату мною будуть проведені і застосовані під час судового розгляду всі можливі, передбачені законодавством, заходи. Всі майбутні дії обов’язково обговорюються з Клієнтом та з ним узгоджуються, і, тільки після цього, я починаю процес їх реалізації.

  Сімейне та спадкове право / Адвокат з поділу житла / Вирішення житлових спорів в суді /