Меню

Усиновлення дитини

7 причин, чому наші клієнти стають постійними
#1Гарантії

Що може бути кращою гарантією, ніж оплата результату?
Ви сплачуєте лише за фактично виконану роботу.

#2Досвід

Загальний досвід адвокатів – понад 300 років. За плечима у кожного з них – багаж успішних кейсів. Вони розкажуть про нашу роботу більше, ніж фейкові відгуки.

Ознайомитись з кейсами
Юрій Бабенко
Адвокат, керівник практики вирішення цивільних спорів
#3Спеціалізація

Кожен адвокат має глибоку експертизу у вузькій категорії справ. Штат з понад 30 правників дозволяє на високому рівні представляти інтереси клієнтів у різних категоріях спорів.

Переглянути профілі адвокатів
#4Репутація

Найцінніше, що має юрист – це репутація, що формувалася роками.

Показати більше
Сховати
#5Конфіденційність

Найкращий спосіб забезпечити конфіденційність клієнта – не зберігати інформацію про нього. Після завершення справи ми видаляємо всі матеріали, тож їх неможливо вкрасти. І, звісно ж, ви не будете отримувати надокучливі SMS-повідомлення. Вважайте, що ми вже забули ваш номер телефону.

#6Чесні ціни

Без сюрпризів, незрозумілих сум та передоплат

 • Оплата частинами
  протягом місяців та навіть років. Інтервали між судовими засіданнями дозволяють рівномірно розподілити витрати.
 • Відсутність передоплат
  Щоб почати роботу над справою, достатньо сплатити невелику суму за підготовку позову. Бо час цінніший за гроші.
 • Контроль витрат
  Ви оплачуєте тільки фактично виконану роботу. Жодних прихованих послуг чи інших неприємних сюрпризів.
#7Вартість послуг

Mitrax – одна з найкращих юридичних фірм України. Але наші ціни залишаються ринковими. Переконайтесь самі.

  Адвокатське об'єднання "Мітракс"
  Статті на тему
  22 Гру 2020
  1531

  Зразок заяви при усиновленні

  Заява про усиновлення

  Усиновлення (удочеріння) – прийняття в сім’ю дитини на правах кровної зі всіма подальшими  правами і обов’язками. Усиновлення є пріоритетною формою влаштування дітей. Для батьків – це вища міра відповідальності за долю дитини і її повноцінний розвиток.
  З юридичної точки зору це досить складний поетапний процес, який охоплює цілий ряд юридично значущих дій. Але саме дану багатоетапну процедуру треба провести для досягнення необхідного результату, а саме усиновлення дитини.


  До адвоката у справах усиновлення звертаються досить часто, та бажання взяти на виховання дитину пов’язане з багатьма юридичними труднощами. Розібратися з ними самостійно складно — процедура усиновлення тісно пов’язана зі збором та підготовкою великої кількості документів. У цій статті ми розглянемо переваги звернення до адвоката з усиновлення дітей.

  Чому юридична допомога при усиновленні вкрай необхідна?

  Усиновлення в Києві, як і в інших регіонах України, — багатоетапна процедура, яка вимагає підготовки безлічі документів, кропіткого вивчення законодавчої бази. Справитися з цим обсягом роботи самостійно — завдання не з простих. На підготовку документів і ознайомлення з законами можна витратити кілька тижнів або місяців. Навіть при такому підході немає гарантії, що усиновлення відбудеться. Найменша помилка або недалекоглядне рішення може відкинути вас на кілька кроків назад чи зробити усиновлення дитини практично неможливим.

  Юрист з усиновлення — фахівець, який візьме на себе відповідальність за збір документів, підготовку й узгодження даних. Разом з цим він буде супроводжувати клієнта на всіх етапах процесу, роз’яснюючи подробиці. Адвокат приділить багато часу на вивчення всіх деталей справи та розробить стратегію дій, завдяки якій можна буде розраховувати на успіх. Саме з усиновленням у Києві вам допоможуть фахівці адвокатського об’єднання Family Mitrax — професіонали з багаторічним досвідом у цій галузі.

  Коли варто звернутися за допомогою до юриста?

  Існує думка, що складності при усиновленні виникають тільки в таких категорій осіб:

  • Неодружені та незаміжні громадяни;
  • Іноземці;
  • Подружжя, які проживають у цивільному шлюбі.

  На практиці труднощі виникають і у пар, які проживають в офіційному шлюбі, бо дитині необхідно забезпечити хорошу якість життя. Потрібно довести органам опіки, що усиновителі мають стабільний дохід, позбавлені будь-яких залежностей, не мають серйозних хвороб. Також необхідно враховувати побажання й інтереси дитини, якщо вона досягла віку, коли може їх висловити. У деяких випадках потрібна згода біологічних батьків дитини або дозвіл установи, де він проживає.

  Щоб процес відбувався без неприємних несподіванок, звернутися щодо питань про усиновлення до адвоката з питань сімейного права слід якомога раніше. Юрист компанії Mitrax у Києві надає комплексну підтримку усиновителям, виконуючи такі завдання:

  • Докладні консультації клієнтів з усіх правових питань;
  • Юридичне супроводження;
  • Представлення інтересів клієнтів перед судом;
  • Збір і підготовка документів;
  • Підготовка всіх необхідних клопотань.

  Переваги звернення до Mitrax

  Настійно рекомендуємо звернутися за допомогою в усиновленні до кваліфікованого адвоката від компанії Мітракс – він зможе оцінити реальні шанси на успішний результат справи. Спеціаліст складе індивідуальну стратегію, допоможе відповісти на питання в залі суду та представить ваші інтереси в таких дискусіях. Юристи нашого адвокатського об’єднання мають великий досвід у вирішенні сімейних спорів, а також мають високий кваліфікаційний рівень. У сукупності ці переваги дозволяють збільшити шанси на позитивне рішення по вашій справі.

  Загалом, за роки незалежності українцями було усиновлено 20 319 дітей, а іноземними громадянами – 11 611 дитини. За офіційними даними Мінсоцполітики у 2018 році кількість усиновлень становила 1 730, з них 1 358 дитини було усиновлено українцями, 372 – іноземцями.

  В 2019 останні цифри досліджень вказують на показник у 1 158 успішних усиновлень.

  Офіційна статистика щодо віку усиновлених дітей в Україні є наступною – у 2018 році до 5 років було усиновлено 1 192 дитини (з них 1 107 – UA, 85 – WORLD), від 6 до 10 років – 301 дитини (з них 179 – UA, 122 – WORLD, віком від 11 до 17 років було усиновлено 237 дітей (72 з яких – UA, 165 – WORLD).

  Наш досвід і кваліфікація в наданні адвокатської допомоги при проведенні процедури усиновлення, підтверджується, крім значної успішної практики, також тим, що ми виступаємо консультантами для міжнародних юридичних компаній з питань процедури усиновлення на території України за участю іноземних громадян. Тому, якщо Вам необхідна кваліфікована допомога досвідченого адвоката, який має певні навички та досвід проведення даної процедури, звертайтеся, і Ви будете впевнені в якості надаваних Вам послуг.

  Рекомендуємо Вам також ознайомитися з порадами, які підготували наші адвокати спеціально для пар, у яких виникають питання щодо супроводу процедури тут – порядок усиновлення дитини в Україні.

  Застереження: ми не займаємося посередницькою діяльністю в процесі усиновлення і надаємо тільки професійну юридичну допомогу, пов’язану з законною процедурою усиновлення

  Сімейне та спадкове право / Адвокат з питань щодо дітей / Усиновлення дитини /