Меню

Адвокат зі спадкових питань

7 причин, чому наші клієнти стають постійними
#1Гарантії

Що може бути кращою гарантією, ніж оплата результату?
Ви сплачуєте лише за фактично виконану роботу.

#2Досвід

Загальний досвід адвокатів – понад 300 років. За плечима у кожного з них – багаж успішних кейсів. Вони розкажуть про нашу роботу більше, ніж фейкові відгуки.

Ознайомитись з кейсами
Юрій Бабенко
Юрій Бабенко
Адвокат, керівник практики вирішення цивільних спорів
#3Спеціалізація

Кожен адвокат має глибоку експертизу у вузькій категорії справ. Штат з понад 30 правників дозволяє на високому рівні представляти інтереси клієнтів у різних категоріях спорів.

Переглянути профілі адвокатів
#4Репутація

Найцінніше, що має юрист – це репутація, що формувалася роками.

Показати більше
Сховати
#5Конфіденційність

Найкращий спосіб забезпечити конфіденційність клієнта – не зберігати інформацію про нього. Після завершення справи ми видаляємо всі матеріали, тож їх неможливо вкрасти. І, звісно ж, ви не будете отримувати надокучливі SMS-повідомлення. Вважайте, що ми вже забули ваш номер телефону.

#6Чесні ціни

Без сюрпризів, незрозумілих сум та передоплат

 • Оплата частинами
  протягом місяців та навіть років. Інтервали між судовими засіданнями дозволяють рівномірно розподілити витрати.
 • Відсутність передоплат
  Щоб почати роботу над справою, достатньо сплатити невелику суму за підготовку позову. Бо час цінніший за гроші.
 • Контроль витрат
  Ви оплачуєте тільки фактично виконану роботу. Жодних прихованих послуг чи інших неприємних сюрпризів.
#7Вартість послуг

Mitrax – одна з найкращих юридичних фірм України. Але наші ціни залишаються ринковими. Переконайтесь самі.

  Допомога адвоката з питань спадщини є необхідним заходом при вирішенні будь-яких спадкових спорів. На жаль, багато людей намагаються самостійно впоратися з вантажем юридичних нюансів, що часом призводить до серйозних наслідків. Поряд з втратою можливості подати клопотання повторно, наступники можуть виявитися обділеними при розподілі спадщини або опинитися в ситуації, коли їм буде передано небажаний спадок. Інструментом, який допоможе уникнути таких неприємностей, стане своєчасне втручання юриста з питань спадщини.

  Вирішення спорів за участю юриста з питань спадщини

  Послуги адвоката з питань спадщини наполегливо рекомендуються в таких випадках:

  • між спадкоємцями існують розбіжності, вирішити які шляхом договору не вдається;
  • потрібно визнати заповіт недійсним;
  • спадщина була передана негідним спадкоємцям;
  • визнання прав на спадщину є спірним.

  Важлива перевага послуг юриста з питань спадщини – можливість звернутися до нього практично на будь-якому етапі: як при вступі в права спадщини, так і під час оскарження такого факту. Спірні ситуації вирішуються в суді, тому клієнту необхідне грамотне позиціювання своїх інтересів. З цим завданням найкраще може впоратися тільки адвокат, який комплексно розгляне ситуацію, щоб визначити її складність і дати правовий висновок. При доцільності втручання юрист складе стратегію захисту прав та інтересів клієнта в суді.

  До завдань адвоката з питань спадщини входить надання таких послуг:

  • консультація клієнта й уточнення всіх подробиць справи;
  • підготовка матеріалів для доказової бази та необхідних документів для суду;
  • визнання спадкоємця негідним;
  • підготовка позову для судового розгляду;
  • допомога у встановленні фактів спорідненості, а також інших даних, які служать підставою для отримання спадщини;
  • визначення законної частки спадщини;
  • розподіл часток спадщини між спадкоємцями;
  • оскарження заповіту в суді;
  • допомога при складанні клопотання про зміну термінів вступу в спадщину.

  Усі подібні справи вимагають значних витрат часу та зусиль, тому кращим рішенням виявиться залучення адвоката з питань спадщини.

  Переваги допомоги юриста в спадкових спорах

  Питання про спадщину є одним з найбільш заплутаних і складних у цивільному праві. Розібратися в них самостійно без досвіду роботи в юридичній сфері практично неможливо. На практиці ситуація ускладнюється тим, що кожен випадок спадкування суто індивідуальний, та як правило, є нестандартним. Щоб розв’язати такі проблеми, необхідне досконале знання законів, вміння вивчати схожі прецеденти, а також великий досвід роботи з подібними справами. Саме такими якостями володіє професійний юрист.

  Нерідко справа про спадщину посилюється важким психоемоційним станом спадкоємців, які переживають втрату близької людини. Як наслідок, людина не в змозі сприймати всю потрібну інформацію, своєчасно виконувати необхідні завдання, проте змушений займатися збором документів і відвідуванням різних інстанцій. Допомога адвоката з питань спадщини в такому випадку дозволить впоратися зі справою найбільш ефективним і простим для людини шляхом. При цьому він отримає детальні роз’яснення та рекомендації фахівця.

  Адвокати з питань спадщини в Києві

  Тим, хто зайнятий пошуком грамотних юристів у столиці, рекомендуємо звернутися в наше адвокатське об’єднання Mitrax. Участь досвідченого фахівця дозволяє збільшити шанси на позитивне рішення справи та значно спрощує розуміння всіх процедурних особливостей для клієнта. Такий підхід допоможе уникнути відвідування великої кількості інстанцій, тимчасових витрат на заповнення документів. Ціна послуг адвоката в Києві варіюється в залежності від складності справи, вартості судових зборів та інших чинників, про які ви можете відразу запитати у фахівця.

  Сімейне та спадкове право / Адвокат зі спадкових питань /