Меню

Сімейне та спадкове право

7 причин, чому наші клієнти стають постійними
#1Гарантії

Що може бути кращою гарантією, ніж оплата результату?
Ви сплачуєте лише за фактично виконану роботу.

#2Досвід

Загальний досвід адвокатів – понад 300 років. За плечима у кожного з них – багаж успішних кейсів. Вони розкажуть про нашу роботу більше, ніж фейкові відгуки.

Ознайомитись з кейсами
Юрій Бабенко
Адвокат, керівник практики вирішення цивільних спорів
#3Спеціалізація

Кожен адвокат має глибоку експертизу у вузькій категорії справ. Штат з понад 30 правників дозволяє на високому рівні представляти інтереси клієнтів у різних категоріях спорів.

Переглянути профілі адвокатів
#4Репутація

Найцінніше, що має юрист – це репутація, що формувалася роками.

Показати більше
Сховати
#5Конфіденційність

Найкращий спосіб забезпечити конфіденційність клієнта – не зберігати інформацію про нього. Після завершення справи ми видаляємо всі матеріали, тож їх неможливо вкрасти. І, звісно ж, ви не будете отримувати надокучливі SMS-повідомлення. Вважайте, що ми вже забули ваш номер телефону.

#6Чесні ціни

Без сюрпризів, незрозумілих сум та передоплат

 • Оплата частинами
  протягом місяців та навіть років. Інтервали між судовими засіданнями дозволяють рівномірно розподілити витрати.
 • Відсутність передоплат
  Щоб почати роботу над справою, достатньо сплатити невелику суму за підготовку позову. Бо час цінніший за гроші.
 • Контроль витрат
  Ви оплачуєте тільки фактично виконану роботу. Жодних прихованих послуг чи інших неприємних сюрпризів.
#7Вартість послуг

Mitrax – одна з найкращих юридичних фірм України. Але наші ціни залишаються ринковими. Переконайтесь самі.

  Лишение родительских прав матери
  Позбавлення батьківських прав матері...
  Гражданский брак
  Цивільний шлюб | Цивільний...
  Фиктивный брак
  Фіктивний шлюб | Які...
  Брачный контракт
  Шлюбний контракт в Україні...
  Как выехать с ребенком за границу
  Дозвіл на виїзд дитини...
  Смена фамилии ребенка
  Зміна прізвища дитини |...
  Как лишить родительских прав отца
  Позбавлення батьківських прав батька...
  Не платит алименты
  Що робити, якщо колишній...
  Алименты
  Аліменти в Україні |...
  Статті на тему
  05 Лют 2021
  417
  09 Кві 2021
  1243
  17 Лип 2020
  2375
  17 Лип 2020
  957
  16 Кві 2021
  308
  28 Гру 2020
  988
  13 Сер 2020
  1425
  17 Лип 2020
  67
  28 Гру 2020
  464
  22 Гру 2020
  1531
  04 Лют 2021
  1266
  08 Лют 2021
  781
  06 Кві 2021
  334
  15 Кві 2021
  3

  Послуги

  Починаючи з 2010 року команда адвокатів Практики сімейного та спадкового права Адвокатського об’єднання MITRAX представляє інтереси Клієнтів як в судових інстанціях, так і під час досудових переговорів в тих суперечках, предметом яких виступає: спільно нажите подружжям майно / бізнес і подальше майбутнє їх дітей та сім’ї.

  Якість наданої нами допомоги відзначено нагородою «Краща юридична фірма року з питань сімейного права», Legal Awards 2019. У тому числі завдяки тому, що ми відстежуємо кількість справ і відповідне навантаження співробітників, не дозволяючи собі відволікатися від головного завдання – вирішення проблеми Клієнта. І це впливає на нашу цінову політику.

  Замовити консультацію
  Сховати

  Проекты

  Всі проекти

  Категорія сімейних спорів охоплює безліч ситуацій, в яких може опинитися будь-яка людина. Деякі з них можуть здаватися вкрай складними або тривати роками, для інших достатньо просто приділити деякий час. Однак усі ситуації об’єднує спільна особливість – участь сімейного адвоката дозволяє вирішити проблему грамотно, з оптимальними тимчасовими та грошовими витратами.

  Сімейний адвокат: види сімейних спорів, що він вирішує

  Сімейні спори поділяються на три категорії. До першої входять питання, що випливають зі шлюбних правовідносин, а також суперечки між дітьми та батьками. До другої категорії відносяться проблеми, що стосуються стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав, встановлення батьківства та визначення місця проживання дитини. До третьої категорії входять інші шлюбно-сімейні спори. До них можна віднести визначення порядку спілкування дитини з бабусями або дідусями, стягнення аліментів з родичів другого, третього ступеня спорідненості та всі інші види сімейних відносин.

  До адвоката з питань сімейного права можна звернутися в будь-якій з таких ситуацій. Допомога такого вузького фахівця часто необхідна як у складних, так і в простих справах, які ризикують стати проблемними. Часто сімейні суперечки складаються не тільки з юридичних питань, а й стають надто емоційними, заплутаними. Адвокат з питань сімейного права допоможе мінімізувати ризики, які неминуче тягне за собою самостійне вирішення питань.

  Основним завданням юриста є пошук компромісу, який задовольнив би обидві сторони спору, а також представництво свого клієнта в судах та інших інстанціях. Це значно мінімізує ризики конфліктів між родичами, які можуть затягувати справу й ускладнювати нелегку ситуацію. Якщо ви хочете знайти конструктивне рішення, рекомендуємо звернутися до нашого сімейного адвокату в Києві або в інших містах України. Завдяки фахівцям адвокатського об’єднання Mitrax можна отримати оперативну допомогу досвідченого юриста з великим стажем роботи в області сімейних спорів.

  Чим адвокат з питань сімейного права допомагає клієнтам

  Послуги сімейного адвоката можуть знадобитися в різних ситуаціях:

  • Розподіл майна;
  • Розлучення;
  • Стягнення аліментів;
  • Позбавлення батьківських прав;
  • Визначення місця проживання дітей;
  • Виїзд за кордон дітей;
  • Встановлення батьківства;
  • Підготовка шлюбного контракту;
  • Вступ до права спадщини;
  • Підготовка заповіту.

  Даний перелік включає основні напрямки роботи адвоката з питань сімейного права. До його завдань входить детальне ознайомлення з обставинами проблеми, оцінка ситуації, що склалася, пошук оптимального шляху її вирішення та супровід справи. Кращі юристи з питань сімейного права докладають усіх зусиль, аби скоротити час тяжби, якщо таке можливо. Допомога адвокатів спрямована на відстоювання інтересів клієнта в досудовому та судовому врегулюванні питання.

  До фахівців можна звернутися не тільки в проблемній ситуації, а й за попередньою консультацією. Наприклад, юрист допоможе скласти шлюбний договір або уважно вивчить вже чинниий документ. Завдяки адвокату ви можете убезпечити себе від шахрайства та махінацій з боку родичів – якщо вчасно звернетесь до нього за допомогою та запропонуєте проаналізувати документи.

  Консультація сімейного адвоката – переваги послуги

  Поширеною юридичною послугою є консультації адвоката. Перевага консультацій у тому, що відносно недорогий і ефективний спосіб правової допомоги дозволяє отримати оцінку ситуації від досвідченого фахівця. Під час спілкування з адвокатом ви отримаєте практичні рекомендації з приводу своїх можливих дій у сімейних спорах. Вивчивши конкретні обставини, юрист запропонує план дій щодо вирішення проблеми. При цьому він дасть об’єктивну оцінку правових ризиків і повідомить, наскільки успішно може закінчитися справа.

  На консультації з юристом можна домовитися про зручний формат ведення справи. Для багатьох клієнтів визначальний момент для взаємовигідної співпраці – можливість замовити послугу “під ключ”. Якщо у вас немає можливості або бажання відвідувати судові засідання, представництвом займеться адвокат. У вас не буде необхідності заповнювати документацію та присвячувати вільний час вивченню паперів. Завдяки послугам сімейного адвоката ви отримаєте потрібний результат, мінімізувавши особисту участь у вирішенні спору.

  На етапі отримання консультації ви отримаєте попередню оцінку вартості послуг. Також можна визначити форму оплати – фіксовану, погодинну. Ви заздалегідь отримаєте необхідну інформацію про вартість послуг. Після ознайомлення з прайсом ви можете узгодити ціну та способи оплати з нами. Ми подбали про те, щоб вартість послуг була обґрунтованою й комфортною для клієнтів. Зверніть увагу – попередню консультацію можна отримати безкоштовно.

  Головна відмінність кваліфікованого юриста – вміння правильно прогнозувати та давати правильну оцінку ситуації. Тому наші сімейні адвокати завжди повідомлять вас, наскільки доцільно вирішувати конфлікти через суд і які шанси позитивного результату. Зауважимо, що більшість питань, з якими приходять до нас клієнти – вирішувані, тому ризик отримати відмову в Mitrax невеликий.

  Сімейне та спадкове право /