Меню

Складання шлюбного договору (контракту)

7 причин, почему наши клиенты становятся постоянными
#1Гарантии

Что может быть лучшей гарантией, чем оплата результата?
Вы платите только за фактически выполненную работу.

#2Опыт
Общий опыт адвокатов – более 300 лет. За плечами у каждого из них – багаж успешных кейсов. Они расскажут о нашей работе больше, чем фейковые отзывы.
Юрій Бабенко
Адвокат, керівник практики вирішення цивільних спорів
#3Специализация
Каждый адвокат имеет глубокую экспертизу в узкой категории дел. Штат из более 30 юристов позволяет на высоком уровне представлять интересы клиентов в различных категориях споров.
Посмотреть профиль адвокатов
#4Репутация
Самое ценное, что имеет юрист – это репутация, которая формировалась годами.
Посмотреть награды
 • Mitrax входит в ТОП-50 лучших юридических компаний Украины в 2018, 2019, 2020 годах, Legal Awards 2020.
 • Практика «Защита бизнеса» Mitrax вошла в тройку лучших юридических компаний Украины, Legal Awards 2020.
 • Лучшая юридическая фирма года по семейным спорам, Legal Awards 2019.
 • Юридическая фирма №1 по защите бизнеса в сфере военно-промышленного комплекса, Legal Awards 2020 года.
 • Лучший адвокат в номинации «Семейное право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года -2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ)
 • Лучший адвокат в номинации «Антирейдерская практика» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат года - 2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • Лучший адвокат в номинации «Финансовое и банковское право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года - 2018», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • IFLR1000 Реструктуризация и банкротство, IFLR1000 - Путеводитель по ведущим мировым юридическим и финансовым фирмам.
 • Ukrainian Law Firms 2020, 2019, 2018 - Mitrax является одной из ведущих юридических фирм в Украине, которая ориентирована на оказание юридических услуг в нетрадиционных, сложных делах.
Показати більше
Сховати
#5Конфиденциальность
Лучший способ обеспечить конфиденциальность клиента – не хранить информацию о нем. После завершения дела мы удаляем все материалы, поэтому их невозможно украсть. И, конечно же, вы не будете получать надоедливые SMS-сообщения. Считайте, что мы уже забыли номер телефона.
#6Честные цены

Без сюрпризов, непонятных сумм и предоплат

Узнайте преимущества
 • Оплата частями
  в течение месяцев и даже лет. Интервалы между судебными заседаниями позволяют равномерно распределить расходы.
 • Отсутствие предоплаты
  Чтобы начать работу над делом, достаточно оплатить небольшую сумму за подготовку иска. Потому что время ценнее денег.
 • Контроль расходов
  Вы оплачиваете только фактически выполненную работу. Никаких скрытых услуг или других неприятных сюрпризов.
#7Стоимость услуг

Mitrax – одна из лучших юридических фирм Украины. Но наши цены остаются рыночными. Убедитесь сами.

  брачный контракт Украина
  Шлюбний договір в Україні
  Статті на тему
  06 Кві 2021
  1777

  Майнові спори, конфліктні ситуації щодо обсягу прав на спільну власність, довгі судові тяжби – ситуації, яких можна уникнути завдяки складанню шлюбного договору. Документом визначається, хто з подружжя може володіти майном і до кого відійде власність у разі її розподілу. Попри сформовану думку в суспільстві, шлюбний договір не є свідченням меркантильності пари. Він служить зручним цивілізованим інструментом впливу на подружжя, який чітко регулює майнові аспекти.

  Мета складання шлюбного договору

  Як і більшість юридичних документів, шлюбний договір дозволяє визначити, а також захистити права й обов’язки сторін. Він виступає в ролі угоди між подружжям або ж між особами, які бажають укласти шлюб. Угода регламентує, яким майном подружжя буде володіти під час шлюбу, а яке відійде кожному з них при можливому розлученні. Таким чином, шлюбний договір регулює не тільки майнові відносини на час його укладення, але й поширюється на майбутні відносини подружжя.

  Складання шлюбного договору як спосіб уникнути складних ситуацій

  На жаль, переважна більшість пар, які бажають узаконити свої стосунки, не знають про шлюбний договір або уникають думок про складання такого документа. Юристи Mitrax настійно рекомендують серйозно вивчити це питання та не підходити до нього з позицій стереотипів.

  Складання шлюбного договору дає можливість заздалегідь обговорити можливість поділу майна та визначити, хто з подружжя буде претендувати на ту чи іншу власність. В іншому випадку, при розділі майна на загальних підставах існує ризик, що власність буде поділена не так, як хотілося б подружжю. Такі розбіжності провокують тривалі судові розгляди і, як наслідок, значні моральні та матеріальні витрати.

  Враховуючи сформовану практику в країнах СНД, шлюбним договором після укладення шлюбу цікавляться, як правило, більш зрілі члени подружжя (35-40 років і більше). Ця категорія пар є більш забезпеченою і реалізованою, тому одружується з особистим майном і прагне захистити його від можливих посягань. Найменш зацікавлені в складанні документа молоді пари, хоча відсоток розлучень серед них незмінно високий у порівнянні з іншими віковими категоріями.

  договір і сімейне законодавство

  Щоб скласти шлюбний договір, необхідно враховувати вимоги 92 і 93 статей Сімейного Кодексу України. У них вказується, що даний документ є юридичною угодою між подружжям або тими, хто має намір вступити в шлюб. Документ може регулювати такі категорії відносин між подружжям:

  • Права кожного чоловіка на те чи інше майно;
  • Майнові права та обов’язки по відношенню батьків до дітей.

  При цьому між подружжям не можна закріпити обов’язки немайнового характеру. Положення СКУ забороняють передавати у власність одному з подружжя майно, яке підлягає державній реєстрації, і нерухомість. Разом з цим вони дозволяють визначати порядок користування житлом.

  Разом зі статтями 92-93 СКУ при складанні угоди враховується ряд інших статей СКУ та їх положення. Зокрема, закон забороняє ставити одного з подружжя в надзвичайно невигідне матеріальне становище або порушувати обсяг прав дитини. При цьому пара має право самостійно визначити термін дії документа, а також внести зміни до нього у двосторонньому порядку.

  Переваги шлюбного договору, складеного нашими фахівцями

  З огляду на власний досвід і світову практику, наші юристи підходять до складання шлюбного договору максимально виважено й точно. Ми допоможемо визначити обсяг прав і обов’язків так, щоб він задовольнив кожного з подружжя. Так як у сімейних адвокатів Mitrax у Києві накопичено великий досвід розв’язання подібних завдань, ми пропонуємо вам оптимальний варіант контракту, який передбачає можливі ризики.

  Замовити консультацію
  Сховати


  Часті питання та відповіді про шлюбний контракт

  Чи можна укласти шлюбний контракт у цивільному шлюбі?
  Право на укладення шлюбного контракту є у тих пар, які вже подали заяву про реєстрацію шлюбу або проживають у зареєстрованому шлюбі. Документ набирає чинності з моменту укладення офіційного шлюбу. Тому цивільні шлюби такої можливості позбавлені, адже будь-які шлюбні договори в них позбавлені юридичної сили.
  Чи можна у шлюбному контракті вказувати розпорядження щодо дітей?
  Ні, у шлюбному договорі не можна прописувати положення, які стосуються прав і обов'язків щодо дітей, а також особистих немайнових відносин між подружжям.
  Чи можу я заборонити в шлюбному договорі своїй дружині користуватися загальною машиною?
  У шлюбному договорі не можна обмежувати правоздатність та дієздатність подружжя. Документ не може порушувати права людини або поставити її в невигідне положення.

  Проекты

  Все проекты
  Сімейне та спадкове право / Інші питання / Складання шлюбного договору (контракту) /