Меню

Адвокат з розлучення

Спроба почати шлюборозлучний процес – ініціатива, з якою стикаються багато одружених пар, офіційно зареєстрованих в установленому порядку в РАЦСі. Ця тема не так часто висвітлюється в суспільстві, тому на практиці в членів сім’ї може складатися загальне уявлення, що робити в подібній ситуації. Нерідко одному з подружжя або обом необхідна юридична допомога від професіонала – детальна консультація адвоката з розлучень у Києві, яка дозволить зняти всі наболілі питання.

Адвокат з розлучень – це кваліфікований фахівець у галузі цивільного права, який здійснює консультування, дає рекомендації, веде документацію. У непростій життєвій ситуації звернення до такого професіонала суттєво збільшує шанси на благополучне завершення шлюборозлучного процесу.


Навіщо потрібна допомога юриста або адвоката під час розлучення

Деякі потенційні клієнти цікавляться – чи обов’язково звертатися за послугами до адвоката з розлучень, чи є шанс врегулювати процес самостійно. Безумовно, такий варіант можливий, але тільки в малому відсотку випадків – наприклад, якщо подружжя вирішує розійтися мирним шляхом, і регулюють усі спірні моменти самостійно без взаємних претензій. Це трапляється рідко, тому що більшість пар знаходяться в стані конфлікту, тому без участі адвоката по розлученню розв’язати проблеми не вдасться.

Поширеними причинами, які ускладнюють шлюборозлучні процедури, є:

 • Небажання розлучатися однієї зі сторін;
 • Розбіжності майнового характеру;
 • Наявність неповнолітніх дітей у сім’ї;
 • Наявність загальних боргів у сім’ї.

Відстоювати свої права пересічних громадян у таких ситуаціях, з урахуванням усіх правових колізій, і без юридичної підготовки – нераціональне рішення, яке призведе лише до втрати часу та коштів. Проблеми такого плану краще довірити юристу з розлучень і чітко дотримуватися інструкцій професіонала.

Які питання вирішує адвокат з розлучень

До завдань адвокатів з розлучень входить комплексна допомога подружжю, яке звернулося з таких питань:

 • Розлучення через суд;
 • Розлучення з громадянином іншої країни;
 • Майнові спори при розірванні шлюбу;
 • Визнання шлюбу недійсним.

Після вашого звернення та уточнення всіх деталей справи, юрист з розлучень інформує про шляхи розв’язання проблеми, що склалася і допомагає скласти позов до суду. Також він займається підготовкою документів і супроводжує виконавчий процес з відкритої справи. Ще один плюс від залучення адвоката з розлучень у тому, що позивач може не обтяжувати себе відвідинами суду при розгляді справи й винесенні рішення.

Оскільки шлюборозлучна процедура може супроводжуватися ускладнювальними факторами – наприклад, клопотаннями відповідача щодо терміну для примирення, юрист враховує всі можливі варіанти розвитку подій і інформує про це позивача. Участь адвокатів з розлучень істотно збільшує шанс на виграш у суді.

Скільки коштують послуги адвоката з розлучень

Вартість розірвання шлюбу в Києві включає обов’язковий судовий збір, який становить 0,2 від мінімального рівня заробітної плати. Ціна роботи юриста розраховується індивідуально і враховує складність справи, витрачений на нього час і інші нюанси. Щоб наші клієнти розуміли, на чому базується цінова політика послуг від Мітракс, ми пропонуємо укласти договір, в якому фіксуються умови оплати.

Для вашої зручності вона може здійснюватися одним із запропонованих способів:

 • Погодинна оплата;
 • Внесення передоплати;
 • Оплата покроково.

Гнучкі умови, встановлені договором, гарантують прозорість і відкритість усіх взаємодій клієнта з адвокатським об’єднанням MITRAX.

Чому варто обрати MITRAX

Об’єднання Мітракс – ваш надійний партнер у вирішенні спорів та проблемних ситуацій будь-якої складності, пов’язаних з розірванням шлюбу. Тут ви знайдете кращих адвокатів з cімейного права з багатим досвідом роботи по успішно завершеним справам. У своїй роботі ми дотримуємось європейських стандартів – усі члени об’єднання відповідально й комплексно підходять до завдань, працюючи на результат і довіру.

Замовити консультаціюЗгорнути

Проекти

Всі проекти
Сімейне та спадкове право / Адвокат з розлучення /