Меню

Адвокат з розлучення

7 причин, почему наши клиенты становятся постоянными
#1Гарантии

Что может быть лучшей гарантией, чем оплата результата?
Вы платите только за фактически выполненную работу.

#2Опыт
Общий опыт адвокатов – более 300 лет. За плечами у каждого из них – багаж успешных кейсов. Они расскажут о нашей работе больше, чем фейковые отзывы.
Юрій Бабенко
Адвокат, керівник практики вирішення цивільних спорів
#3Специализация
Каждый адвокат имеет глубокую экспертизу в узкой категории дел. Штат из более 30 юристов позволяет на высоком уровне представлять интересы клиентов в различных категориях споров.
Посмотреть профиль адвокатов
#4Репутация
Самое ценное, что имеет юрист – это репутация, которая формировалась годами.
Посмотреть награды
 • Mitrax входит в ТОП-50 лучших юридических компаний Украины в 2018, 2019, 2020 годах, Legal Awards 2020.
 • Практика «Защита бизнеса» Mitrax вошла в тройку лучших юридических компаний Украины, Legal Awards 2020.
 • Лучшая юридическая фирма года по семейным спорам, Legal Awards 2019.
 • Юридическая фирма №1 по защите бизнеса в сфере военно-промышленного комплекса, Legal Awards 2020 года.
 • Лучший адвокат в номинации «Семейное право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года -2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ)
 • Лучший адвокат в номинации «Антирейдерская практика» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат года - 2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • Лучший адвокат в номинации «Финансовое и банковское право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года - 2018», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • IFLR1000 Реструктуризация и банкротство, IFLR1000 - Путеводитель по ведущим мировым юридическим и финансовым фирмам.
 • Ukrainian Law Firms 2020, 2019, 2018 - Mitrax является одной из ведущих юридических фирм в Украине, которая ориентирована на оказание юридических услуг в нетрадиционных, сложных делах.
Показати більше
Сховати
#5Конфиденциальность
Лучший способ обеспечить конфиденциальность клиента – не хранить информацию о нем. После завершения дела мы удаляем все материалы, поэтому их невозможно украсть. И, конечно же, вы не будете получать надоедливые SMS-сообщения. Считайте, что мы уже забыли номер телефона.
#6Честные цены

Без сюрпризов, непонятных сумм и предоплат

Узнайте преимущества
 • Оплата частями
  в течение месяцев и даже лет. Интервалы между судебными заседаниями позволяют равномерно распределить расходы.
 • Отсутствие предоплаты
  Чтобы начать работу над делом, достаточно оплатить небольшую сумму за подготовку иска. Потому что время ценнее денег.
 • Контроль расходов
  Вы оплачиваете только фактически выполненную работу. Никаких скрытых услуг или других неприятных сюрпризов.
#7Стоимость услуг

Mitrax – одна из лучших юридических фирм Украины. Но наши цены остаются рыночными. Убедитесь сами.

  Адвокатське об'єднання "Мітракс"
  Статті на тему
  06 Кві 2021
  1618
  13 Сер 2020
  1832

  Спроба почати шлюборозлучний процес – ініціатива, з якою стикаються багато одружених пар, офіційно зареєстрованих в установленому порядку в РАЦСі. Ця тема не так часто висвітлюється в суспільстві, тому на практиці в членів сім’ї може складатися загальне уявлення, що робити в подібній ситуації. Нерідко одному з подружжя або обом необхідна юридична допомога від професіонала – детальна консультація адвоката з розлучень у Києві, яка дозволить зняти всі наболілі питання.

  Адвокат з розлучень – це кваліфікований фахівець у галузі цивільного права, який здійснює консультування, дає рекомендації, веде документацію. У непростій життєвій ситуації звернення до такого професіонала суттєво збільшує шанси на благополучне завершення шлюборозлучного процесу.


  Навіщо потрібна допомога юриста або адвоката під час розлучення

  Деякі потенційні клієнти цікавляться – чи обов’язково звертатися за послугами до адвоката з розлучень, чи є шанс врегулювати процес самостійно. Безумовно, такий варіант можливий, але тільки в малому відсотку випадків – наприклад, якщо подружжя вирішує розійтися мирним шляхом, і регулюють усі спірні моменти самостійно без взаємних претензій. Це трапляється рідко, тому що більшість пар знаходяться в стані конфлікту, тому без участі адвоката по розлученню розв’язати проблеми не вдасться.

  Поширеними причинами, які ускладнюють шлюборозлучні процедури, є:

  • Небажання розлучатися однієї зі сторін;
  • Розбіжності майнового характеру;
  • Наявність неповнолітніх дітей у сім’ї;
  • Наявність загальних боргів у сім’ї.

  Відстоювати свої права пересічних громадян у таких ситуаціях, з урахуванням усіх правових колізій, і без юридичної підготовки – нераціональне рішення, яке призведе лише до втрати часу та коштів. Проблеми такого плану краще довірити юристу з розлучень і чітко дотримуватися інструкцій професіонала.

  Які питання вирішує адвокат з розлучень

  До завдань адвокатів з розлучень входить комплексна допомога подружжю, яке звернулося з таких питань:

  • Розлучення через суд;
  • Розлучення з громадянином іншої країни;
  • Майнові спори при розірванні шлюбу;
  • Визнання шлюбу недійсним.

  Після вашого звернення та уточнення всіх деталей справи, юрист з розлучень інформує про шляхи розв’язання проблеми, що склалася і допомагає скласти позов до суду. Також він займається підготовкою документів і супроводжує виконавчий процес з відкритої справи. Ще один плюс від залучення адвоката з розлучень у тому, що позивач може не обтяжувати себе відвідинами суду при розгляді справи й винесенні рішення.

  Оскільки шлюборозлучна процедура може супроводжуватися ускладнювальними факторами – наприклад, клопотаннями відповідача щодо терміну для примирення, юрист враховує всі можливі варіанти розвитку подій і інформує про це позивача. Участь адвокатів з розлучень істотно збільшує шанс на виграш у суді.

  Скільки коштують послуги адвоката з розлучень

  Вартість розірвання шлюбу в Києві включає обов’язковий судовий збір, який становить 0,2 від мінімального рівня заробітної плати. Ціна роботи юриста розраховується індивідуально і враховує складність справи, витрачений на нього час і інші нюанси. Щоб наші клієнти розуміли, на чому базується цінова політика послуг від Мітракс, ми пропонуємо укласти договір, в якому фіксуються умови оплати.

  Для вашої зручності вона може здійснюватися одним із запропонованих способів:

  • Погодинна оплата;
  • Внесення передоплати;
  • Оплата покроково.

  Гнучкі умови, встановлені договором, гарантують прозорість і відкритість усіх взаємодій клієнта з адвокатським об’єднанням MITRAX.

  Чому варто обрати MITRAX

  Об’єднання Мітракс – ваш надійний партнер у вирішенні спорів та проблемних ситуацій будь-якої складності, пов’язаних з розірванням шлюбу. Тут ви знайдете кращих адвокатів з cімейного права з багатим досвідом роботи по успішно завершеним справам. У своїй роботі ми дотримуємось європейських стандартів – усі члени об’єднання відповідально й комплексно підходять до завдань, працюючи на результат і довіру.

  Сімейне та спадкове право / Адвокат з розлучення /