Меню

Адвокат з розлучення

7 причин, чому наші клієнти стають постійними
#1Гарантії

Що може бути кращою гарантією, ніж оплата результату?
Ви сплачуєте лише за фактично виконану роботу.

#2Досвід

Загальний досвід адвокатів – понад 300 років. За плечима у кожного з них – багаж успішних кейсів. Вони розкажуть про нашу роботу більше, ніж фейкові відгуки.

Ознайомитись з кейсами
Юрій Бабенко
Адвокат, керівник практики вирішення цивільних спорів
#3Спеціалізація

Кожен адвокат має глибоку експертизу у вузькій категорії справ. Штат з понад 30 правників дозволяє на високому рівні представляти інтереси клієнтів у різних категоріях спорів.

Переглянути профілі адвокатів
#4Репутація

Найцінніше, що має юрист – це репутація, що формувалася роками.

Показати більше
Сховати
#5Конфіденційність

Найкращий спосіб забезпечити конфіденційність клієнта – не зберігати інформацію про нього. Після завершення справи ми видаляємо всі матеріали, тож їх неможливо вкрасти. І, звісно ж, ви не будете отримувати надокучливі SMS-повідомлення. Вважайте, що ми вже забули ваш номер телефону.

#6Чесні ціни

Без сюрпризів, незрозумілих сум та передоплат

 • Оплата частинами
  протягом місяців та навіть років. Інтервали між судовими засіданнями дозволяють рівномірно розподілити витрати.
 • Відсутність передоплат
  Щоб почати роботу над справою, достатньо сплатити невелику суму за підготовку позову. Бо час цінніший за гроші.
 • Контроль витрат
  Ви оплачуєте тільки фактично виконану роботу. Жодних прихованих послуг чи інших неприємних сюрпризів.
#7Вартість послуг

Mitrax – одна з найкращих юридичних фірм України. Але наші ціни залишаються ринковими. Переконайтесь самі.

  Адвокатське об'єднання "Мітракс"
  Статті на тему
  06 Кві 2021
  333
  13 Сер 2020
  1425

  Спроба почати шлюборозлучний процес – ініціатива, з якою стикаються багато одружених пар, офіційно зареєстрованих в установленому порядку в РАЦСі. Ця тема не так часто висвітлюється в суспільстві, тому на практиці в членів сім’ї може складатися загальне уявлення, що робити в подібній ситуації. Нерідко одному з подружжя або обом необхідна юридична допомога від професіонала – детальна консультація адвоката з розлучень у Києві, яка дозволить зняти всі наболілі питання.

  Адвокат з розлучень – це кваліфікований фахівець у галузі цивільного права, який здійснює консультування, дає рекомендації, веде документацію. У непростій життєвій ситуації звернення до такого професіонала суттєво збільшує шанси на благополучне завершення шлюборозлучного процесу.


  Навіщо потрібна допомога юриста або адвоката під час розлучення

  Деякі потенційні клієнти цікавляться – чи обов’язково звертатися за послугами до адвоката з розлучень, чи є шанс врегулювати процес самостійно. Безумовно, такий варіант можливий, але тільки в малому відсотку випадків – наприклад, якщо подружжя вирішує розійтися мирним шляхом, і регулюють усі спірні моменти самостійно без взаємних претензій. Це трапляється рідко, тому що більшість пар знаходяться в стані конфлікту, тому без участі адвоката по розлученню розв’язати проблеми не вдасться.

  Поширеними причинами, які ускладнюють шлюборозлучні процедури, є:

  • Небажання розлучатися однієї зі сторін;
  • Розбіжності майнового характеру;
  • Наявність неповнолітніх дітей у сім’ї;
  • Наявність загальних боргів у сім’ї.

  Відстоювати свої права пересічних громадян у таких ситуаціях, з урахуванням усіх правових колізій, і без юридичної підготовки – нераціональне рішення, яке призведе лише до втрати часу та коштів. Проблеми такого плану краще довірити юристу з розлучень і чітко дотримуватися інструкцій професіонала.

  Які питання вирішує адвокат з розлучень

  До завдань адвокатів з розлучень входить комплексна допомога подружжю, яке звернулося з таких питань:

  • Розлучення через суд;
  • Розлучення з громадянином іншої країни;
  • Майнові спори при розірванні шлюбу;
  • Визнання шлюбу недійсним.

  Після вашого звернення та уточнення всіх деталей справи, юрист з розлучень інформує про шляхи розв’язання проблеми, що склалася і допомагає скласти позов до суду. Також він займається підготовкою документів і супроводжує виконавчий процес з відкритої справи. Ще один плюс від залучення адвоката з розлучень у тому, що позивач може не обтяжувати себе відвідинами суду при розгляді справи й винесенні рішення.

  Оскільки шлюборозлучна процедура може супроводжуватися ускладнювальними факторами – наприклад, клопотаннями відповідача щодо терміну для примирення, юрист враховує всі можливі варіанти розвитку подій і інформує про це позивача. Участь адвокатів з розлучень істотно збільшує шанс на виграш у суді.

  Скільки коштують послуги адвоката з розлучень

  Вартість розірвання шлюбу в Києві включає обов’язковий судовий збір, який становить 0,2 від мінімального рівня заробітної плати. Ціна роботи юриста розраховується індивідуально і враховує складність справи, витрачений на нього час і інші нюанси. Щоб наші клієнти розуміли, на чому базується цінова політика послуг від Мітракс, ми пропонуємо укласти договір, в якому фіксуються умови оплати.

  Для вашої зручності вона може здійснюватися одним із запропонованих способів:

  • Погодинна оплата;
  • Внесення передоплати;
  • Оплата покроково.

  Гнучкі умови, встановлені договором, гарантують прозорість і відкритість усіх взаємодій клієнта з адвокатським об’єднанням MITRAX.

  Чому варто обрати MITRAX

  Об’єднання Мітракс – ваш надійний партнер у вирішенні спорів та проблемних ситуацій будь-якої складності, пов’язаних з розірванням шлюбу. Тут ви знайдете кращих адвокатів з cімейного права з багатим досвідом роботи по успішно завершеним справам. У своїй роботі ми дотримуємось європейських стандартів – усі члени об’єднання відповідально й комплексно підходять до завдань, працюючи на результат і довіру.

  Сімейне та спадкове право / Адвокат з розлучення /