Меню

Позасудове врегулювання спорів

7 причин, чому наші клієнти стають постійними
#1Гарантії

Що може бути кращою гарантією, ніж оплата результату?
Ви сплачуєте лише за фактично виконану роботу.

#2Досвід

Загальний досвід адвокатів – понад 300 років. За плечима у кожного з них – багаж успішних кейсів. Вони розкажуть про нашу роботу більше, ніж фейкові відгуки.

Ознайомитись з кейсами
Олександр Строкань
Партнер, адвокат, керівник практики вирішення спорів (Київський офіс)
#3Спеціалізація

Кожен адвокат має глибоку експертизу у вузькій категорії справ. Штат з понад 30 правників дозволяє на високому рівні представляти інтереси клієнтів у різних категоріях спорів.

Переглянути профілі адвокатів
#4Репутація

Найцінніше, що має юрист – це репутація, що формувалася роками.

Показати більше
Сховати
#5Конфіденційність

Найкращий спосіб забезпечити конфіденційність клієнта – не зберігати інформацію про нього. Після завершення справи ми видаляємо всі матеріали, тож їх неможливо вкрасти. І, звісно ж, ви не будете отримувати надокучливі SMS-повідомлення. Вважайте, що ми вже забули ваш номер телефону.

#6Чесні ціни

Без сюрпризів, незрозумілих сум та передоплат

 • Оплата частинами
  протягом місяців та навіть років. Інтервали між судовими засіданнями дозволяють рівномірно розподілити витрати.
 • Відсутність передоплат
  Щоб почати роботу над справою, достатньо сплатити невелику суму за підготовку позову. Бо час цінніший за гроші.
 • Контроль витрат
  Ви оплачуєте тільки фактично виконану роботу. Жодних прихованих послуг чи інших неприємних сюрпризів.
#7Вартість послуг

Mitrax – одна з найкращих юридичних фірм України. Але наші ціни залишаються ринковими. Переконайтесь самі.

  Позасудове врегулювання спорів – це доступна альтернатива тривалих судових тяжб. Перехід до судової процедури – не завжди доцільне з практичного боку питання рішення. Розгляди в більшості випадків пов’язані з численними витратами та значним марнуванням часу, що негативно впливають на відносини між сторонами конфлікту. При винесенні позитивного рішення на користь одного з учасників спору це призводить до фактичного розриву ділових зв’язків. Щоб уникнути подібних негативних наслідків, юристи рекомендують по можливості вдатися до позасудового врегулювання спорів.

  Послуги юриста в позасудовому врегулюванні спорів

  У правовому полі існує кілька методів досудового врегулювання спорів – медіація, консиліація, третейський суд. Кожен з цих варіантів має свої особливості:

  • Медіація – добровільні та неформальні переговори за участю нейтральної сторони. У ході них сторони приходять до угоди, яка є для всіх учасників найбільш компромісним і вигідним варіантом.
  • Третейський суд – врегулювання розбіжностей за допомогою незалежного недержавного органу, який створюється відповідно до вимог Закону України “Про третейські суди”.
  • Консиліація – вирішення спорів за участю посередника, який, на відміну від медіатора, буде пропонувати варіант врегулювання розбіжностей. При цьому останнє слово залишається за сторонами конфлікту.

  Якщо спір значно ускладнений з правової точки зору або володіє значним обсягом фактів, які потрібно розглянути, можливе проведення міні-процесу. Така процедура є спрощеною симуляцією судового засідання. Мета процесу – вивчення позиції кожної зі сторін. Завдяки цьому складається думка про те, чи доцільно проводити регулювання даного спору в позасудовому порядку.

  Оптимальний варіант розв’язання проблеми визначає юрист під час консультації клієнта – для цього йому необхідно ознайомитися з обставинами справи. Юридична допомога / супровід адвоката дозволяє використовувати всі доступні інструменти для врегулювання розбіжностей і досягнення добровільної угоди.

  Допомога в позасудовому врегулюванні спорів від Mitrax

  Головні завдання юристів нашого адвокатського об’єднання в Києві – структурувати переговори сторін і привести їх до взаємовигідної угоди. Допомога юристів спрямована на те, щоб учасники конфлікту усвідомили свої позиції, чітко їх сформулювали та могли знайти точки дотику. У більшості випадків адвокати Mitrax домагаються позитивного врегулювання суперечок без суду, завдяки грамотним і комплексним діям з боку фахівців.

  Вирішення спорів / Адвокат з судових спорів / Позасудове врегулювання спорів /