Меню

Захист бізнесу при обшуках на підприємстві

7 причин, почему наши клиенты становятся постоянными
#1Гарантии

Что может быть лучшей гарантией, чем оплата результата?
Вы платите только за фактически выполненную работу.

#2Опыт
Общий опыт адвокатов – более 300 лет. За плечами у каждого из них – багаж успешных кейсов. Они расскажут о нашей работе больше, чем фейковые отзывы.
Олександр Строкань
Партнер, адвокат, керівник практики вирішення спорів (Київський офіс)
#3Специализация
Каждый адвокат имеет глубокую экспертизу в узкой категории дел. Штат из более 30 юристов позволяет на высоком уровне представлять интересы клиентов в различных категориях споров.
Посмотреть профиль адвокатов
#4Репутация
Самое ценное, что имеет юрист – это репутация, которая формировалась годами.
Посмотреть награды
 • Mitrax входит в ТОП-50 лучших юридических компаний Украины в 2018, 2019, 2020 годах, Legal Awards 2020.
 • Практика «Защита бизнеса» Mitrax вошла в тройку лучших юридических компаний Украины, Legal Awards 2020.
 • Лучшая юридическая фирма года по семейным спорам, Legal Awards 2019.
 • Юридическая фирма №1 по защите бизнеса в сфере военно-промышленного комплекса, Legal Awards 2020 года.
 • Лучший адвокат в номинации «Семейное право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года -2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ)
 • Лучший адвокат в номинации «Антирейдерская практика» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат года - 2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • Лучший адвокат в номинации «Финансовое и банковское право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года - 2018», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • IFLR1000 Реструктуризация и банкротство, IFLR1000 - Путеводитель по ведущим мировым юридическим и финансовым фирмам.
 • Ukrainian Law Firms 2020, 2019, 2018 - Mitrax является одной из ведущих юридических фирм в Украине, которая ориентирована на оказание юридических услуг в нетрадиционных, сложных делах.
Показати більше
Сховати
#5Конфиденциальность
Лучший способ обеспечить конфиденциальность клиента – не хранить информацию о нем. После завершения дела мы удаляем все материалы, поэтому их невозможно украсть. И, конечно же, вы не будете получать надоедливые SMS-сообщения. Считайте, что мы уже забыли номер телефона.
#6Честные цены

Без сюрпризов, непонятных сумм и предоплат

Узнайте преимущества
 • Оплата частями
  в течение месяцев и даже лет. Интервалы между судебными заседаниями позволяют равномерно распределить расходы.
 • Отсутствие предоплаты
  Чтобы начать работу над делом, достаточно оплатить небольшую сумму за подготовку иска. Потому что время ценнее денег.
 • Контроль расходов
  Вы оплачиваете только фактически выполненную работу. Никаких скрытых услуг или других неприятных сюрпризов.
#7Стоимость услуг

Mitrax – одна из лучших юридических фирм Украины. Но наши цены остаются рыночными. Убедитесь сами.

  Захист бізнесу. Обшуки

  Взаємодія з державними органами – одна з необхідних процедур у роботі будь-якого бізнесу. Як правило, такі відносини між підприємством і державою – це планові перевірки, проте форс-мажорні ситуації, на жаль, теж не рідкість. Захист бізнесу при обшуках на підприємстві – комплекс юридичних заходів, завдяки яким можна убезпечити компанію. Завдяки можна вберегтися від протиправних дій з боку правоохоронних органів, а також звести до мінімуму негативні наслідки слідчих дій.

  Обшук на підприємстві – чому потрібна допомога юриста

  Якщо стосовно підприємства починається кримінальне провадження, це тягне за собою слідчі дії. Однією з них є обшук і виїмка документів. Такі дії повинні проводитися виключно за ухвалою суду, однак на практиці ця вимога далеко не завжди дотримується. Нерідко втручання в діяльність підприємства проводиться всупереч чинним правилам – у тому числі, в обхід закону про захист бізнесу при обшуках. Найчастіше такі дії ініціюються з протизаконними цілями, щоб отримати детальну інформацію про бізнес, призупинити його господарську діяльність шляхом вилучення необхідного обладнання та отримати “відкуп” від власників.

  Щоб уникнути подібних ситуацій і захиститися від протиправного вторгнення контролюючих органів, рекомендуємо якомога раніше звернутися за юридичною допомогою. Це надійний і дієвий інструмент, який підвищить безпеку бізнесу. Участь досвідченого юриста в захисті бізнесу при обшуках на підприємстві дозволяє опрацювати найбільш ймовірні ризики та звести їх до мінімуму. Крім того, адвокат буде супроводжувати всі перевірки й допоможе надати законну протидію, якщо проти компанії порушена кримінальна справа.

  Послуги адвоката під час обшуків на підприємстві

  Першочергове завдання адвоката під час обшуків – мінімізувати всі можливі правові, податкові, комерційні та економічні ризики в роботі підприємства. Таким чином, фахівець допоможе скоротити кількість причин, за якими правоохоронні органи можуть відкрити проти бізнесу кримінальну справу. Послуги юриста охоплюють кілька завдань:

  • Консультування клієнта;
  • Вивчення документації та пошук основних проблем у роботі підприємства;
  • Роз’яснювальна робота з керівництвом і співробітниками компанії;
  • Супровід обшуків і кримінальне провадження;
  • Оскарження протиправних дій з боку контролюючих органів;
  • Захист інтересів компанії при взаємодії з державним апаратом;
  • Складання договорів, перевірка контрагентів і партнерів;
  • Розробка і впровадження стратегії захисту компанії від неправомірного втручання, шахрайства, рейдерських захоплень, тиску з боку силових структур.

  Залучення юриста або команди адвокатів, які займаються захистом підприємства, дозволяє керівництву займатися своїми завданнями в звичайному режимі та звести до мінімуму негативні наслідки втручання правоохоронних органів.

  Юридичний супровід від Mitrax – переваги

  Ви можете звернутися за комплексною допомогою до адвокатського об’єднання Mitrax у Києві та інших містах України. Наші фахівці допоможуть грамотно й продуктивно відстояти інтереси підприємства, якщо в діяльність компанії втручаються правоохоронці. Головною перевагою послуг наших юристів є значний досвід роботи із супроводу обшуків на підприємстві – завдяки йому ми можемо запропонувати найбільш дієву програму захисту бізнесу.

  Захист бізнесу / Захист бізнесу при обшуках на підприємстві /