Меню

Адвокат з поділу майна

Консультація адвоката по розподілу майна необхідна та вкрай важлива для того подружжя, яке вирішило розірвати шлюб або прагне визначити, хто і чим буде володіти. Майнове право – одна з найскладніших юридичних галузей, розібратися в якій не фахівцю складно й важко. З майном пов’язано чимало гострих, бентежних питань. Своєчасна відповідь на них під час юридичної консультації дозволить уникнути безліч складнощів при ініціюванні розділу.

Чому важлива консультація адвоката під час розподілу майна

Необхідність розділити майно між подружжям сильно ускладнює взаємини – наприклад, при розлученні, коли чоловік і дружина претендують на майно та по-різному трактують розподіл у рівних частках. Консультація адвоката по розподілу майна допоможе уникнути негативних наслідків у конфліктних ситуаціях, адже вона покликана вирішити ряд питань:

  • Адвокат допоможе клієнту визначити максимальну вигоду від процесу;
  • Юрист попросить вас надати інформацію про справу та уточнить усі нюанси, які сприяють позитивному рішенню суду;
  • Під час консультації клієнт буде проінформований про всі можливі складнощі та отримає прогноз;
  • Завдяки фахівцям ви дізнаєтеся, на яке майно та в яких частках можете претендувати, а також які перспективи чекають на вашу справу.

Консультація адвоката по розподілу майна – перший рішучий крок до боротьби за свої права під час розподілу спільно нажитого за час шлюбу. Від цієї бесіди залежить багато чого, адже вичерпна інформація допоможе зрозуміти юристу, як правильно діяти. Спеціаліст врахує нюанси справи й оцінить ситуацію відповідно до закону. Консультація юриста по розподілу майна передує складання позову та напрявлення документів до суду. Підготовчий етап дозволить клієнтові викласти інформацію про свої інтереси, які відстоюватиме адвокат.

Повна юридична консультація при розподілі майна від Family Mitrax

Вичерпні відповіді на питання клієнти можуть отримати від кращих адвокатів Києва – юристів компанії MITRAX. Консультація юриста при розподілі майна після розлучення дозволить зібрати необхідні аргументи на вашу користь, щоб домогтися позитивного результату.

Неоціненний внесок до позитивного результату розгляду справи робить адвокат, який буде його вести. Він не тільки ретельно вивчає матеріали, надані вами, а й встановлює широку доказову базу. Юрист розробляє стратегію та формулює доводи, чіткі аргументи на вашу користь. Завдяки допомозі професіонала вдається уникнути ситуацій, коли друга сторона підтасовує дані в свою користь, приховує майно або прагне чинити тиск.

Наші адвокати мають великий досвід у розв’язанні сімейних проблем. Системний підхід і комплексна правова підтримка клієнтів забезпечує більшу ймовірність того, що справа закінчиться сприятливим для вас чином. Консультація адвоката по розподілу майна допоможе вам уберегти себе від хвилювань і процесуальних складнощів. Довірившись нам, ви отримаєте професійну, кваліфіковану допомогу з питання, що хвилює.

Вартість послуг від Мітракс є однією з доступних в Україні. Ціна враховує кілька факторів:

  • Судові витрати;
  • Вартість складання позову;
  • Вартість захисту прав та інтересів клієнта перед судом;
  • Можлива погодинна оплата роботи адвоката.

Якщо ви готові доручити розподіл майна досвідченим фахівцям, телефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Замовити консультаціюЗгорнути

Проекти

Всі проекти
Сімейне та спадкове право / Адвокат з поділу майна /