Меню

Адвокат з поділу майна

7 причин, чому наші клієнти стають постійними
#1Гарантії

Що може бути кращою гарантією, ніж оплата результату?
Ви сплачуєте лише за фактично виконану роботу.

#2Досвід

Загальний досвід адвокатів – понад 300 років. За плечима у кожного з них – багаж успішних кейсів. Вони розкажуть про нашу роботу більше, ніж фейкові відгуки.

Ознайомитись з кейсами
Юрій Бабенко
Адвокат, керівник практики вирішення цивільних спорів
#3Спеціалізація

Кожен адвокат має глибоку експертизу у вузькій категорії справ. Штат з понад 30 правників дозволяє на високому рівні представляти інтереси клієнтів у різних категоріях спорів.

Переглянути профілі адвокатів
#4Репутація

Найцінніше, що має юрист – це репутація, що формувалася роками.

Показати більше
Сховати
#5Конфіденційність

Найкращий спосіб забезпечити конфіденційність клієнта – не зберігати інформацію про нього. Після завершення справи ми видаляємо всі матеріали, тож їх неможливо вкрасти. І, звісно ж, ви не будете отримувати надокучливі SMS-повідомлення. Вважайте, що ми вже забули ваш номер телефону.

#6Чесні ціни

Без сюрпризів, незрозумілих сум та передоплат

 • Оплата частинами
  протягом місяців та навіть років. Інтервали між судовими засіданнями дозволяють рівномірно розподілити витрати.
 • Відсутність передоплат
  Щоб почати роботу над справою, достатньо сплатити невелику суму за підготовку позову. Бо час цінніший за гроші.
 • Контроль витрат
  Ви оплачуєте тільки фактично виконану роботу. Жодних прихованих послуг чи інших неприємних сюрпризів.
#7Вартість послуг

Mitrax – одна з найкращих юридичних фірм України. Але наші ціни залишаються ринковими. Переконайтесь самі.

  Адвокатське об'єднання "Мітракс"
  Статті на тему
  13 Сер 2020
  1425
  06 Кві 2021
  333

  Консультація адвоката по розподілу майна необхідна та вкрай важлива для того подружжя, яке вирішило розірвати шлюб або прагне визначити, хто і чим буде володіти. Майнове право – одна з найскладніших юридичних галузей, розібратися в якій не фахівцю складно й важко. З майном пов’язано чимало гострих, бентежних питань. Своєчасна відповідь на них під час юридичної консультації дозволить уникнути безліч складнощів при ініціюванні розділу.

  Чому важлива консультація адвоката під час розподілу майна

  Необхідність розділити майно між подружжям сильно ускладнює взаємини – наприклад, при розлученні, коли чоловік і дружина претендують на майно та по-різному трактують розподіл у рівних частках. Консультація адвоката по розподілу майна допоможе уникнути негативних наслідків у конфліктних ситуаціях, адже вона покликана вирішити ряд питань:

  • Адвокат допоможе клієнту визначити максимальну вигоду від процесу;
  • Юрист попросить вас надати інформацію про справу та уточнить усі нюанси, які сприяють позитивному рішенню суду;
  • Під час консультації клієнт буде проінформований про всі можливі складнощі та отримає прогноз;
  • Завдяки фахівцям ви дізнаєтеся, на яке майно та в яких частках можете претендувати, а також які перспективи чекають на вашу справу.

  Консультація адвоката по розподілу майна – перший рішучий крок до боротьби за свої права під час розподілу спільно нажитого за час шлюбу. Від цієї бесіди залежить багато чого, адже вичерпна інформація допоможе зрозуміти юристу, як правильно діяти. Спеціаліст врахує нюанси справи й оцінить ситуацію відповідно до закону. Консультація юриста по розподілу майна передує складання позову та напрявлення документів до суду. Підготовчий етап дозволить клієнтові викласти інформацію про свої інтереси, які відстоюватиме адвокат.

  Повна юридична консультація при розподілі майна від Family Mitrax

  Вичерпні відповіді на питання клієнти можуть отримати від кращих адвокатів Києва – юристів компанії MITRAX. Консультація юриста при розподілі майна після розлучення дозволить зібрати необхідні аргументи на вашу користь, щоб домогтися позитивного результату.

  Неоціненний внесок до позитивного результату розгляду справи робить адвокат, який буде його вести. Він не тільки ретельно вивчає матеріали, надані вами, а й встановлює широку доказову базу. Юрист розробляє стратегію та формулює доводи, чіткі аргументи на вашу користь. Завдяки допомозі професіонала вдається уникнути ситуацій, коли друга сторона підтасовує дані в свою користь, приховує майно або прагне чинити тиск.

  Наші адвокати мають великий досвід у розв’язанні сімейних проблем. Системний підхід і комплексна правова підтримка клієнтів забезпечує більшу ймовірність того, що справа закінчиться сприятливим для вас чином. Консультація адвоката по розподілу майна допоможе вам уберегти себе від хвилювань і процесуальних складнощів. Довірившись нам, ви отримаєте професійну, кваліфіковану допомогу з питання, що хвилює.

  Вартість послуг від Мітракс є однією з доступних в Україні. Ціна враховує кілька факторів:

  • Судові витрати;
  • Вартість складання позову;
  • Вартість захисту прав та інтересів клієнта перед судом;
  • Можлива погодинна оплата роботи адвоката.

  Якщо ви готові доручити розподіл майна досвідченим фахівцям, телефонуйте за номером, вказаним на сайті.

  Замовити консультацію
  Сховати


  Часті питання та відповіді

  Яке майно вважається спільним і підлягає розподілу?
  Спільним майном вважається все те, що було нажито спільно подружжям у шлюбі - включаючи борги та зобов'язання. Так само як майно в Україні та за її межами, за винятком того, що було отримано в дар або в спадщину, приватизоване одним із подружжя. Адвокат з розділу майна в сімейних спорах допоможе вам відстояти свої майнові інтереси, оскільки він буде стежити, щоб дотримувалися рівні умови для обох з подружжя.
  У яких частках розділиться майно між подружжям?
  Кожен із подружжя має право на половину спільно нажитого майна, включаючи зобов'язання та борги. Щоб створити рівні умови, адвокат з розділу майна ретельно вивчає шлюбний договір, якщо він є. Також допомога такого фахівця потрібна, якщо один з подружжя намагається приховати частину спільної власності.
  Чи можна розділити майно, арештоване приставами?
  Якщо на спільне майно накладено арешт, це не вплине на можливість його поділу між подружжям. Така власність теж може бути поділена між ними. Для цього необхідно подати заяву про оскарження дій посадових осіб або органів, яку допоможе підготувати адвокат з розділу майна.

  Проекты

  Всі проекти
  Сімейне та спадкове право / Адвокат з поділу майна /