Меню

Ліквідація підприємства з боргами

7 причин, чому наші клієнти стають постійними
#1Гарантії

Що може бути кращою гарантією, ніж оплата результату?
Ви сплачуєте лише за фактично виконану роботу.

#2Досвід

Загальний досвід адвокатів – понад 300 років. За плечима у кожного з них – багаж успішних кейсів. Вони розкажуть про нашу роботу більше, ніж фейкові відгуки.

Ознайомитись з кейсами
Олександр Строкань
Партнер, адвокат, керівник практики вирішення спорів (Київський офіс)
#3Спеціалізація

Кожен адвокат має глибоку експертизу у вузькій категорії справ. Штат з понад 30 правників дозволяє на високому рівні представляти інтереси клієнтів у різних категоріях спорів.

Переглянути профілі адвокатів
#4Репутація

Найцінніше, що має юрист – це репутація, що формувалася роками.

Показати більше
Сховати
#5Конфіденційність

Найкращий спосіб забезпечити конфіденційність клієнта – не зберігати інформацію про нього. Після завершення справи ми видаляємо всі матеріали, тож їх неможливо вкрасти. І, звісно ж, ви не будете отримувати надокучливі SMS-повідомлення. Вважайте, що ми вже забули ваш номер телефону.

#6Чесні ціни

Без сюрпризів, незрозумілих сум та передоплат

 • Оплата частинами
  протягом місяців та навіть років. Інтервали між судовими засіданнями дозволяють рівномірно розподілити витрати.
 • Відсутність передоплат
  Щоб почати роботу над справою, достатньо сплатити невелику суму за підготовку позову. Бо час цінніший за гроші.
 • Контроль витрат
  Ви оплачуєте тільки фактично виконану роботу. Жодних прихованих послуг чи інших неприємних сюрпризів.
#7Вартість послуг

Mitrax – одна з найкращих юридичних фірм України. Але наші ціни залишаються ринковими. Переконайтесь самі.

  Ліквідація підприємства, що має борги, – юридично складна процедура. Потреба в ній виникає при різних обставинах, однак усіх їх об’єднує одна особливість. Закрити компанію з боргами необхідно максимально безболісно для власників. Допомога юриста в ліквідації підприємства при наявності боргів дозволить значно спростити процедуру для власників.

  Ліквідація підприємства з боргами за ініціативою власників

  Законом передбачено кілька шляхів ліквідації підприємств:

  • Добровільне закриття компанії;
  • Примусова ліквідація за заявою кредиторів;
  • Реорганізація структури.

  Добровільна ліквідація підприємства-боржника свідчить про те, що власник готовий пожертвувати частиною майна компанії, щоб сплатити борги. У такій ситуації юридична допомога досвідченого адвоката дозволяє мінімізувати збитки. Спеціаліст врахує обставини, які змусили власника підприємства прийняти таке рішення. Юрист підготує компанію до ліквідації поступово, використовуючи необхідні процесуальні тонкощі. Це дозволить закрити компанію без ряду ретельних перевірок з боку податкової служби.

  Слід пам’ятати, що порядок добровільної ліквідації компанії залежить від розміру боргів і фінансових можливостей підприємства. Розрахунок з кредиторами проводиться коштом майна організації. Цей спосіб є більш м’яким, ніж банкрутство, проте використовувати його можуть тільки ті компанії, які не мають внутрішніх заборгованостей або помилок у бухгалтерському обліку. Юридичний супровід дозволяє усунути всі прогалини, які заважають добровільній ліквідації підприємства.

  Допомога адвоката в ліквідації підприємства при наявності боргів

  На практиці добровільна ліквідація підприємства застосовується не так часто, як примусова. Закриття компанії в примусовому порядку проводиться на підставі рішення суду. Такий механізм призводить до одного з двох варіантів подальшого розвитку подій:

  • Банкрутство;
  • Відновлення платоспроможності компанії.

  Найбільш небажаним варіантом для власників підприємства, звичайно, є банкрутство. Щоб його уникнути, необхідно провести ряд досудових процедур.

  Ліквідація підприємства при наявності боргів вимагає участі досвідченого юриста. З його допомогою можна виконати весь комплекс необхідних заходів щодо захисту компанії. Адвокат допоможе захиститися від домагань з боку податкової служби та інших органів влади під час примусової ліквідації підприємства. Одна з поширених ситуацій, коли необхідно залучити юриста, – стягнення боргів при ліквідації підприємства. Самостійно розібратися у всіх особливостях процедури часто дуже важко. Якщо ж клієнт довірить цю задачу адвокату, він зможе вивчити всю документацію підприємства та визначить оптимальний шлях розв’язання проблеми.

  Переваги адвокатського об’єднання Mitrax

  Наші адвокати в Києві, Запоріжжі, Одесі та інших містах України точно знають, яким чином при ліквідації підприємств проводять перевірки інспектори. Фахівці грамотно визначають спосіб захисту інтересів клієнтів, виходячи з цілей, які ставлять перед ними власники компанії. За допомогою юристів вдається визначити ключові ризики. Якщо ви довірите свою справу адвокатам нашої компанії, вони будуть сприяти тому, щоб ліквідація пройшла успішно, з порівняно малими втратами.

  Проблемні борги / Адвокат з повернення кредиторської заборгованості / Ліквідація підприємства з боргами /