Меню

Послуга Government Relations

7 причин, почему наши клиенты становятся постоянными
#1Гарантии

Что может быть лучшей гарантией, чем оплата результата?
Вы платите только за фактически выполненную работу.

#2Опыт
Общий опыт адвокатов – более 300 лет. За плечами у каждого из них – багаж успешных кейсов. Они расскажут о нашей работе больше, чем фейковые отзывы.
Олександр Строкань
Партнер, адвокат, керівник практики вирішення спорів (Київський офіс)
#3Специализация
Каждый адвокат имеет глубокую экспертизу в узкой категории дел. Штат из более 30 юристов позволяет на высоком уровне представлять интересы клиентов в различных категориях споров.
Посмотреть профиль адвокатов
#4Репутация
Самое ценное, что имеет юрист – это репутация, которая формировалась годами.
Посмотреть награды
 • Mitrax входит в ТОП-50 лучших юридических компаний Украины в 2018, 2019, 2020 годах, Legal Awards 2020.
 • Практика «Защита бизнеса» Mitrax вошла в тройку лучших юридических компаний Украины, Legal Awards 2020.
 • Лучшая юридическая фирма года по семейным спорам, Legal Awards 2019.
 • Юридическая фирма №1 по защите бизнеса в сфере военно-промышленного комплекса, Legal Awards 2020 года.
 • Лучший адвокат в номинации «Семейное право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года -2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ)
 • Лучший адвокат в номинации «Антирейдерская практика» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат года - 2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • Лучший адвокат в номинации «Финансовое и банковское право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года - 2018», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • IFLR1000 Реструктуризация и банкротство, IFLR1000 - Путеводитель по ведущим мировым юридическим и финансовым фирмам.
 • Ukrainian Law Firms 2020, 2019, 2018 - Mitrax является одной из ведущих юридических фирм в Украине, которая ориентирована на оказание юридических услуг в нетрадиционных, сложных делах.
Показати більше
Сховати
#5Конфиденциальность
Лучший способ обеспечить конфиденциальность клиента – не хранить информацию о нем. После завершения дела мы удаляем все материалы, поэтому их невозможно украсть. И, конечно же, вы не будете получать надоедливые SMS-сообщения. Считайте, что мы уже забыли номер телефона.
#6Честные цены

Без сюрпризов, непонятных сумм и предоплат

Узнайте преимущества
 • Оплата частями
  в течение месяцев и даже лет. Интервалы между судебными заседаниями позволяют равномерно распределить расходы.
 • Отсутствие предоплаты
  Чтобы начать работу над делом, достаточно оплатить небольшую сумму за подготовку иска. Потому что время ценнее денег.
 • Контроль расходов
  Вы оплачиваете только фактически выполненную работу. Никаких скрытых услуг или других неприятных сюрпризов.
#7Стоимость услуг

Mitrax – одна из лучших юридических фирм Украины. Но наши цены остаются рыночными. Убедитесь сами.

  Адвокатське об'єднання "Мітракс"

  Для формування позитивного іміджу компанії перед державними органами влади застосовується комплексний підхід – послуги Government Relations. Фахівці, перед якими буде поставлено таке завдання, використовують законні способи взаємодії, щоб захистити інтереси підприємства.

  Цілі послуг Government Relations

  Послуга Government Relations надається на постійній основі та дозволяє скласти індивідуальну стратегію розвитку конструктивних відносин з державними органами. До її завдань входить не тільки налагодження зв’язків з профільними політичними організаціями. На відміну від лобіювання, фахівці з GR формують систему ефективної комунікації між підрозділами компанії. Разом з цим вони займаються моніторингом ЗМІ та органів влади, відстежуючи значущі соціально-політичні зміни. Грамотний фахівець з GR не тільки досліджує особливості галузі, а й може створювати корисні підприємству інфоприводи.

  Завдання послуг Government Relations

  GR послуги спрямовані на захист стратегічних інтересів компанії. Вони об’єднують усі ключові аспекти, які впливають на галузевий бізнес, – юридичні, технічні, економічні фактори. До завдань фахівця з GR входять різноманітні послуги:

  • Консультування клієнта з питань, пов’язаних з політичними та фінансовими ризиками, пошук оптимального шляху їх мінімізації.
  • Аналіз законодавчих документів, які повинні бути прийняті, інформаційна розвідка. Мета такого дослідження – визначити користь або шкоду законів, що готуються, для конкретної компанії. Це дозволяє приймати своєчасні рішення.
  • Вибудовування діалогу з партіями та політичними силами. Підготовка та організація прямої комунікації з особами, які відповідають за важливі для бізнесу рішення.
  • Взаємодія з органами законодавчої та виконавчої влади, бізнес-асоціаціями, громадськими організаціями.
  • Представництво комерційних і економічних інтересів компанії, підготовка проектів нормативних актів.
  • Допомога в тендерах, супровід документообігу.

  Переваги співпраці з нашою компанією

  GR послуги необхідні компаніям, які працюють в IT-індустрії, легкої і важкої промисловості, у торгівлі, великому ритейлі, фармацевтиці, енергетиці, будівельній галузі. Таким підприємствам необхідно довгострокова й продуктивна співпраця з політичними організаціями, державними та комунальними органами. Фахівці GR допомагають вчасно визначити ризики та больові точки компанії, щоб створити найбільш підходящу стратегію дій, убезпечити її від маніпуляцій з боку держави й конкурентів.

  Адвокатське об’єднання Mitrax пропонує послуги Government Relations різних галузей бізнесу. Наші фахівці допомагають клієнтам налагодити відносини з владою, політичними та громадськими організаціями, асоціаціями та ЗМІ будь-якого рівня. У своїй роботі ми спираємося на глибокі пізнання в області права, економіки, технічних і політико-соціальних процесів. Разом з ефективним використанням GR інструментів, адвокати Mitrax у Києві забезпечують повноцінне представництво й захист інтересів клієнта в спорах з перевіряючими структурами.

  Вирішення спорів / Адвокат з судових спорів / Послуга Government Relations /