Меню

Адвокат з банківських і фінансових спорів

Судові розгляди з фінансовими установами – категорія справ, при яких необхідна допомога адвоката з банківських і фінансових спорів. Розбіжності можуть мати будь-який характер і походження, їх нерідко ускладнює відсутність необхідних юридичних знань у клієнтів банків. Щоб вести фінансові спори успішно й отримати позитивний результат, варто скористатися послугами кваліфікованого фахівця.

Причини спорів з банками та фінансовими установами

Найбільш актуальними проблемами, які стають причинами фінансових розглядів, є:

 • Стягнення банком кредиту з клієнта;
 • Обмеження доступу клієнту до його банківського рахунку;
 • Нарахування відсотків, пені та штрафів небанківськими організаціями;
 • Спори за укладеними кредитними угодами, де має місце необізнаність позичальника з умовами надання кредиту;
 • Спори щодо визнання недійсним кредитного договору та документів, пов’язаних з ним.

Якщо клієнт вважає, що фінансова установа порушила норми закону та діє протиправно, необхідно скласти й подати відповідну заяву до суду або інших інстанцій. Щоб вирішити ситуацію в позитивному для себе ключі, варто залучитися допомогою юриста з банківських і фінансових спорів. Перед початком роботи з фахівцем ви можете проконсультуватися щодо всіх нюансів спору.

Переваги юридичної консультації з фінансових спорів

Консультація адвоката з банківських спорів – перший етап на шляху вирішення розбіжностей з фінансовою установою. Юрист не тільки обговорить з клієнтом способи врегулювання спору в суді або в досудовому порядку, а й визначить особливості, які можуть вплинути на рішення справи.

На консультації можна дізнатися про доцільність спорів, оскільки деякі ситуації вкрай проблематично розв’язати. Наші адвокати з фінансових спорів об’єктивно оцінюють всі обставини, перш ніж взятися за справу клієнта. Такий підхід – найбільш чесний і прозорий, оскільки юристи не займаються свідомо безпрограшними спорами. У свою чергу, це заощадить час і кошти клієнта. Однак більшість ситуацій, з якими до нас звертаються люди, можуть бути успішно вирішені, тому відсоток відмов в адвокатському об’єднанні Mitrax невеликий.

Банківські та фінансові спори – юридичні послуги компанії Мітракс

Значний досвід справ, пов’язаних зі спорами фінансового характеру, дозволяє адвокатам Mitrax у Києві надавати допомогу, консультації, юридичний супровід справ будь-якої складності. Дії наших юристів з банківських і фінансових спорів дозволяють у багатьох випадках усунути перешкоди доступу до банківського рахунку, зменшити розмір заборгованості клієнтів, визнати недійсними кредитні договори, домогтися визнання неправомірності нарахування штрафів.

Звертаючись до нас, ви можете отримати весь комплекс послуг адвоката з банківських і фінансових спорів:

 • Детальне консультування;
 • Представництво інтересів адвокатом у суді та інших інстанціях;
 • Підготовку та збір необхідних документів;
 • Юридичний супровід на всіх етапах справи;
 • Підготовку позовів, відгуків, заяв, клопотань, пояснень, апеляційних та касаційних скарг;
 • Індивідуальне складання стратегії ведення справи з урахуванням всіх обставин.

Скориставшись послугами нашої компанії, ви оціните переваги комплексного супроводу справи в суді. Юристи формують чітку позицію по кожному спору та реалізують її за допомогою ефективних, перевірених інструментів захисту інтересів клієнта.

Замовити консультаціюЗгорнути

Проекти

Всі проекти
Вирішення спорів / Адвокат з судових спорів / Адвокат з банківських і фінансових спорів /