Меню

Антирейдерство

АНТИРЕЙДЕРСТВО

В Україні в останні роки нажаль стала масовою тенденція рейдерських дій, спрямованих на захоплення не тільки бізнесу, але й майна людей.

Ціллю рейдерів може стати будь – яка особа, яка займається бізнесом так і просто особа яка має у власності будь – яке майно.

Така ситуація склалася через значні прогалини в діючому законодавстві, а також через загальний стан, в якому перебуває весь апарат державної влади, яка не здатна захистити не тільки майнові права та інтереси громадян, але і свої власні.

Захистити свої порушені права вкрай проблематично, так само як і побудувати надійну систему захисту свого майна та бізнесу незалежно від структури володіння та специфіки самого майна чи бізнесу.

MITRAX має значний досвід в захисті прав, порушених рейдерськими діями, знає найефективніші алгоритми дій, спрямовані на повернення вкрадених корпоративних прав, нерухомості та іншого цінного майна, знає як побудувати максимально надійно систему превентивних заходів.

Окрім цього, нажаль для ефективного захисту необхідно включати не тільки юридичний механізм, але й організувати інформаційну атаку проти рейдерів, а також фізичний захист майна та осіб.

Надважливим елементом захисту є притягнення причетних до рейдерських атак осіб до відповідальності.

Для ефективного захисту від рейдерської атаки необхідно задіяти команду різнопрофільних спеціалістів, не тільки в галузі права, але і в інших сферах діяльності. Саме тому MITRAX створило проект “Антирейдер”, який об’єднує ресурси не тільки адвокатського об’єднання, але й інших провідних спеціалістів в таких сферах, як інформаційна безпека, піар, охорона майна та людей, економічна безпека.

Наша команда завжди рада прийти на допомогу в складних ситуаціях, коли Ваш бізнес або Ваше майно опинилося під атакою.

Відправте  нам на пошту Вашу ситуацію, і ми Вам підготуємо алгоритм захисту від рейдерства.

Замовити консультацію

Проекти

Всі проекти
Антирейдерство /