Меню

Адвокат з трудових спорів

Адвокат з трудових спорів допомагає вирішити неврегульовані правовідносини між працівником і роботодавцем. Розгляди в цій сфері – одні з найчастіших ситуацій, з якими стикаються люди в Україні. До них призводять як реальні порушення трудового законодавства, так і сумлінні омани щодо такого правопорушення. Розв’язати ситуацію в позитивному ключі допоможе юрист з трудових спорів.

Класифікація трудових спорів та їх особливості

Трудові спори характеризуються різними типами суб’єктів, які стали учасниками цього процесу. Відповідно до цієї класифікації, суперечки можуть бути:

 

  • Індивідуальні – трудові спори, які стосуються інтересів окремих працівників підприємства;
  • Колективні – розбіжності, що торкнулися інтересів всього колективу.

 

Колективні трудові спори в чинному законодавчому полі регулюються дещо простіше, ніж індивідуальні суперечки. Існує ряд підзаконних актів, пов’язаних з вирішенням розбіжностей між колективом і роботодавцем, а також Закон України від 3 березня 1998 року. Законопроект № 137/98-ВР встановив чіткий порядок вирішення колективних спорів. Крім цього, були прийняті положення щодо підготовки та прийняття рішення трудового арбітражу, а також встановлені зразки документів для цих спорів.

Що стосується індивідуальних трудових спорів, у чинному законодавстві не передбачено різноманіття положень і законів, за якими регулюється дана категорія справ. Ускладнює ситуацію відсутність юридичного визначення для індивідуальних трудових спорів. При вирішенні конфліктів у цій галузі керуються XV главою Кодексу законів про працю. Саме тому індивідуальні трудові спори вимагають участі досвідченого адвоката. Він може скласти правильну стратегію, спираючись не тільки на знання законодавства, а й на прецеденти з практики.

Індивідуальні трудові спори вимагають комплексного підходу та детального вивчення обставин справи, нестандартних рішень і досвіду позитивного рішення схожих справ. Знайти такого юриста з трудових спорів ви можете в адвокатському об’єднанні Mitrax.

Звернутися до адвоката з трудових спорів можна не тільки в разі розбіжностей працівників і роботодавця. Допомога юриста необхідна при нещасному випадку на виробництві, при труднощах з оформленням на роботу, а також в ситуації незаконного звільнення або при перевірці підприємства.

Допомога адвоката з трудових спорів при перевірках Держпраці

Юридична допомога, консультації адвоката під час перевірок Держпраці дозволяють своєчасно захистити підприємство від можливих зловживань інспектором свого службового становища. Юрист забезпечить захист ваших прав і роз’яснить особливості процедури. Супровід перевірки адвокатом допоможе уникнути помилок, які приведуть до штрафів і негативних наслідків для бізнесу. Участь юриста необхідна й в тому випадку, коли потрібно зібрати докази й факти, щоб оскаржити постанову про штраф у суді.

Переваги участі адвоката Mitrax

Відносини між працівниками, роботодавцем, його представниками повсюдно пов’язані з труднощами, вирішити які шляхом самостійних переговорів неможливо. При цьому конфлікт неминуче виникає при порушенні трудового законодавства або прав однієї зі сторін. З трудових спорів юридичні послуги в компанії Mitrax надає кваліфікований юрист. Це адвокат, який має достатній багаж досвіду та знань, щоб сприяти врегулюванню конфлікту як в судовому, так і досудовому порядку.

Замовити консультаціюЗгорнути

Проекти

Всі проекти
Вирішення спорів / Адвокат з судових спорів / Адвокат з трудових спорів /