Меню

Адвокат з трудових спорів

7 причин, чому наші клієнти стають постійними
#1Гарантії

Що може бути кращою гарантією, ніж оплата результату?
Ви сплачуєте лише за фактично виконану роботу.

#2Досвід

Загальний досвід адвокатів – понад 300 років. За плечима у кожного з них – багаж успішних кейсів. Вони розкажуть про нашу роботу більше, ніж фейкові відгуки.

Ознайомитись з кейсами
Юрій Бабенко
Адвокат, керівник практики вирішення цивільних спорів
#3Спеціалізація

Кожен адвокат має глибоку експертизу у вузькій категорії справ. Штат з понад 30 правників дозволяє на високому рівні представляти інтереси клієнтів у різних категоріях спорів.

Переглянути профілі адвокатів
#4Репутація

Найцінніше, що має юрист – це репутація, що формувалася роками.

Показати більше
Сховати
#5Конфіденційність

Найкращий спосіб забезпечити конфіденційність клієнта – не зберігати інформацію про нього. Після завершення справи ми видаляємо всі матеріали, тож їх неможливо вкрасти. І, звісно ж, ви не будете отримувати надокучливі SMS-повідомлення. Вважайте, що ми вже забули ваш номер телефону.

#6Чесні ціни

Без сюрпризів, незрозумілих сум та передоплат

 • Оплата частинами
  протягом місяців та навіть років. Інтервали між судовими засіданнями дозволяють рівномірно розподілити витрати.
 • Відсутність передоплат
  Щоб почати роботу над справою, достатньо сплатити невелику суму за підготовку позову. Бо час цінніший за гроші.
 • Контроль витрат
  Ви оплачуєте тільки фактично виконану роботу. Жодних прихованих послуг чи інших неприємних сюрпризів.
#7Вартість послуг

Mitrax – одна з найкращих юридичних фірм України. Але наші ціни залишаються ринковими. Переконайтесь самі.

  Адвокатське об'єднання "Мітракс"
  Статті на тему
  15 Лют 2021
  167

  Адвокат з трудових спорів допомагає вирішити неврегульовані правовідносини між працівником і роботодавцем. Розгляди в цій сфері – одні з найчастіших ситуацій, з якими стикаються люди в Україні. До них призводять як реальні порушення трудового законодавства, так і сумлінні омани щодо такого правопорушення. Розв’язати ситуацію в позитивному ключі допоможе юрист з трудових спорів.

  Класифікація трудових спорів та їх особливості

  Трудові спори характеризуються різними типами суб’єктів, які стали учасниками цього процесу. Відповідно до цієї класифікації, суперечки можуть бути:

   

  • Індивідуальні – трудові спори, які стосуються інтересів окремих працівників підприємства;
  • Колективні – розбіжності, що торкнулися інтересів всього колективу.

   

  Колективні трудові спори в чинному законодавчому полі регулюються дещо простіше, ніж індивідуальні суперечки. Існує ряд підзаконних актів, пов’язаних з вирішенням розбіжностей між колективом і роботодавцем, а також Закон України від 3 березня 1998 року. Законопроект № 137/98-ВР встановив чіткий порядок вирішення колективних спорів. Крім цього, були прийняті положення щодо підготовки та прийняття рішення трудового арбітражу, а також встановлені зразки документів для цих спорів.

  Що стосується індивідуальних трудових спорів, у чинному законодавстві не передбачено різноманіття положень і законів, за якими регулюється дана категорія справ. Ускладнює ситуацію відсутність юридичного визначення для індивідуальних трудових спорів. При вирішенні конфліктів у цій галузі керуються XV главою Кодексу законів про працю. Саме тому індивідуальні трудові спори вимагають участі досвідченого адвоката. Він може скласти правильну стратегію, спираючись не тільки на знання законодавства, а й на прецеденти з практики.

  Індивідуальні трудові спори вимагають комплексного підходу та детального вивчення обставин справи, нестандартних рішень і досвіду позитивного рішення схожих справ. Знайти такого юриста з трудових спорів ви можете в адвокатському об’єднанні Mitrax.

  Звернутися до адвоката з трудових спорів можна не тільки в разі розбіжностей працівників і роботодавця. Допомога юриста необхідна при нещасному випадку на виробництві, при труднощах з оформленням на роботу, а також в ситуації незаконного звільнення або при перевірці підприємства.

  Допомога адвоката з трудових спорів при перевірках Держпраці

  Юридична допомога, консультації адвоката під час перевірок Держпраці дозволяють своєчасно захистити підприємство від можливих зловживань інспектором свого службового становища. Юрист забезпечить захист ваших прав і роз’яснить особливості процедури. Супровід перевірки адвокатом допоможе уникнути помилок, які приведуть до штрафів і негативних наслідків для бізнесу. Участь юриста необхідна й в тому випадку, коли потрібно зібрати докази й факти, щоб оскаржити постанову про штраф у суді.

  Переваги участі адвоката Mitrax

  Відносини між працівниками, роботодавцем, його представниками повсюдно пов’язані з труднощами, вирішити які шляхом самостійних переговорів неможливо. При цьому конфлікт неминуче виникає при порушенні трудового законодавства або прав однієї зі сторін. З трудових спорів юридичні послуги в компанії Mitrax надає кваліфікований юрист. Це адвокат, який має достатній багаж досвіду та знань, щоб сприяти врегулюванню конфлікту як в судовому, так і досудовому порядку.

  Замовити консультацію
  Сховати


  Часті питання та відповіді

  У який термін можна звернутися до суду з позовом про визнання звільнення незаконним?
  Заяву про вирішення трудового спору можна подати до районного чи міського суду в тримісячний термін з моменту, як ви дізналися про порушення своїх прав. Якщо мова йде про звільнення, позов можна подати в місячний строк з дня вручення копії наказу про звільнення.
  Чи можна передбачити умову про нерозголошення комерційної таємниці в договорі?
  Ви маєте право передбачити додаткові умови про нерозголошення охоронюваної законом таємниці (комерційної таємниці). Для цього до трудового договору потрібно внести положення про режим комерційної таємниці й обов'язки працівника зберігати цінну інформацію в таємниці.
  Чи повинен роботодавець ознайомити працівника зі змінами в посадовій інструкції?
  Внесення додаткових умов до трудового договору має здійснюватися за згодою працівника. Крім того, за додатковий обсяг роботи йому надається додаткова оплата.

  Проекты

  Всі проекти
  Вирішення спорів / Адвокат з судових спорів / Адвокат з трудових спорів /