Меню

Адвокат з аліментів

7 причин, чому наші клієнти стають постійними
#1Гарантії

Що може бути кращою гарантією, ніж оплата результату?
Ви сплачуєте лише за фактично виконану роботу.

#2Досвід

Загальний досвід адвокатів – понад 300 років. За плечима у кожного з них – багаж успішних кейсів. Вони розкажуть про нашу роботу більше, ніж фейкові відгуки.

Ознайомитись з кейсами
Юрій Бабенко
Адвокат, керівник практики вирішення цивільних спорів
#3Спеціалізація

Кожен адвокат має глибоку експертизу у вузькій категорії справ. Штат з понад 30 правників дозволяє на високому рівні представляти інтереси клієнтів у різних категоріях спорів.

Переглянути профілі адвокатів
#4Репутація

Найцінніше, що має юрист – це репутація, що формувалася роками.

Показати більше
Сховати
#5Конфіденційність

Найкращий спосіб забезпечити конфіденційність клієнта – не зберігати інформацію про нього. Після завершення справи ми видаляємо всі матеріали, тож їх неможливо вкрасти. І, звісно ж, ви не будете отримувати надокучливі SMS-повідомлення. Вважайте, що ми вже забули ваш номер телефону.

#6Чесні ціни

Без сюрпризів, незрозумілих сум та передоплат

 • Оплата частинами
  протягом місяців та навіть років. Інтервали між судовими засіданнями дозволяють рівномірно розподілити витрати.
 • Відсутність передоплат
  Щоб почати роботу над справою, достатньо сплатити невелику суму за підготовку позову. Бо час цінніший за гроші.
 • Контроль витрат
  Ви оплачуєте тільки фактично виконану роботу. Жодних прихованих послуг чи інших неприємних сюрпризів.
#7Вартість послуг

Mitrax – одна з найкращих юридичних фірм України. Але наші ціни залишаються ринковими. Переконайтесь самі.

  как подать на алименты
  Аліменти в Україні
  Не платит алименты
  Батько не сплачує аліменти
  Статті на тему
  05 Лют 2021
  417
  17 Лип 2020
  2374

  Зразок заяви про стягнення аліментів на утримання дитини

  Заява про стягнення аліментів на утримання дитини

  Припиняючи сімейні відносини, деякі несвідомі громадяни вважають, що вони звільняються від всіх обов’язків, що пов’язували їх раніше з колишнім супутником життя. Але це далеко не так! Необхідність забезпечувати потреби спільних неповнолітніх дітей, які залишилися проживати з одним з батьків, ніхто не скасовував. У тому випадку, якщо той з подружжя, хто проживає з дитиною, перебуває в декретній відпустці, він теж може розраховувати на певне утримання з боку іншого з батьків.

  Якщо між батьками існує добровільна угода в даному питанні, то справа вирішується шляхом складання офіційного нотаріально посвідченого договору, що завіряє їх рішення. Такий документ підписується та нотаріально посвідчується. В іншому випадку, розмір аліментних стягнень встановлює суд на підставі документів, наданих обома сторонами даної справи. І рішення судового розгляду безпосередньо залежить від знань та кваліфікації тієї людини, яка представляє Ваші інтереси.


  Необхідність у консультації з питань аліментів найчастіше виникає в ситуації, коли один з батьків бажає отримати від іншого кошти на утримання дитини. Рідше трапляються обставини, коли аліменти потрібно вимагати на користь малозабезпеченого чоловіка. Подібні випадки зустрічаються досить часто при розриві пари, тому вкрай важливо захистити інтереси та права подружжя і дитини. Допомогти в цьому може досвідчений юрист – фахівець у сімейному праві.

  Консультація адвоката з питань аліментів – спосіб попередження юридичних проблем

  У силу того, що більшість громадян не володіють юридичною освітою, ефективно розв’язувати проблеми, пов’язані зі стягненням аліментів, під силу тільки вузькопрофільним спеціалістам. Часом уникнути тривалих судових процесів і розглядів допоможе консультація з питань аліментів. Участь юриста має важливі переваги перед самостійним веденням справи:

  • Адвокат за родом своєї діяльності має право збирати необхідні для справи докази та вимагати у різних установ документи, висновки фахівців.
  • Конфіденційні дані, до яких отримав доступ адвокат, захищаються адвокатською таємницею, тому не підлягають огляду, розголошенню чи вилученню.
  • Адвокат може розробити індивідуальну стратегію захисту інтересів клієнта, ґрунтуючись на даних, які він надав, а також буде вести справу і візьме на себе завдання по збору і представлення даних для суду.
  • Юрист розгорнуто і детально відповідає на всі питання клієнта.

  На консультації з питань аліментів можна дізнатися про всі нюанси та труднощі, які підстерігають клієнта, і запобігти їм. Попереднє спілкування з юристом часом приносить хороші новини – деякі справи успішно вирішуються без судового втручання, навіть якщо клієнт про це не підозрював раніше. Здійснюючи вкладення в юридичну допомогу, можна значно збільшити свої шанси на успіх. Вартість послуг адвоката при консультуванні досить невисока та здатна окупитися шляхом збереження часу, сил і коштів клієнта при стягненні аліментів.

  Основні нюанси при виборі адвоката

  Клієнти, яким необхідна консультація юриста з питань аліментів, очікують кваліфікованої та професійної допомоги, яка дозволить уникнути проблем при ініціюванні такого процесу. Щоб визначити, чи підходить вам конкретний фахівець, зверніть увагу на наявність досвіду ведення справ з питань сімейного права. При виборі юриста в Києві багато хто оцінює респектабельність адвокатів по зовнішньому вигляду юриста, обстановці в його офісі, манері спілкування та здатності переконувати клієнтів. Крім того, завжди варто перевіряти легітимність адвокатів в Єдиному реєстрі адвокатів України. Разом з цим, визначальним критерієм є сфера діяльності юриста – при стягненні аліментів найбільш ефективно показують себе експерти, які присвятили свою практику сімейному праву.

  Якщо ви шукаєте досвідченого адвоката для консультації з питань аліментів, зверніть увагу на організації, що успішно зарекомендували себе. Наприклад, адвокатське об’єднання Мітракс.

  Переваги послуг юриста від Mitrax

  Для будь-якого клієнта професіоналізм адвоката є найбільш важливою умовою для співпраці з адвокатом. Юристи, що працюють у  Mitrax, були відібрані виключно за такими критеріями:

  • висока якість послуг, що надаються;
  • досвід роботи зі справами будь-якої складності;
  • наявність позитивних відгуків клієнтів;
  • комунікабельність.

  Наші юристи під час консультації з питань аліментів нададуть розгорнуті та чесні рекомендації, а також об’єктивні прогнози та запропонують план дій. При цьому ціни на послуги фахівців об’єднання формуються прозоро і закріплюються в договорі.

  Замовити консультацію
  Сховати


  Часті питання та відповіді про аліменти

  Як можна отримати аліменти з безробітного чоловіка?
  Стягнення аліментів з безробітного боржника, який не утримує своїх дітей, здійснюється в судовому порядку. Виплати можуть утримуватися не тільки з його заробітної плати, а й з інших доходів, у тому числі й з допомоги по безробіттю.
  Я подала заяву про стягнення аліментів і отримала рішення суду на мою користь, проте не отримую виплат, що робити?
  У даній ситуації проблема може полягати в ухиленні боржника від виплат або в недбалому ставленні судових приставів щодо стягнення коштів з нього. Тому потрібно звернутися до виконавчої служби за роз'ясненнями. В залежності від отриманої відповіді ви можете подати скаргу до прокуратури на судового пристава або направити до суду позов про примусове вилучення власності чоловіка.
  Чи можна подати на аліменти, перебуваючи в шлюбі?
  Ви можете подати на дитину, перебуваючи в шлюбі, оскільки батьки зобов'язані утримувати своїх неповнолітніх дітей. При цьому ви можете подати на аліменти на себе, якщо дитина не досягла 3 років.

  Проекты

  Всі проекти
  Сімейне та спадкове право / Адвокат з аліментів /