Меню

Адвокат з аліментів

Зразок заяви про стягнення аліментів на утримання дитини

Заява про стягнення аліментів на утримання дитини

Припиняючи сімейні відносини, деякі несвідомі громадяни вважають, що вони звільняються від всіх обов’язків, що пов’язували їх раніше з колишнім супутником життя. Але це далеко не так! Необхідність забезпечувати потреби спільних неповнолітніх дітей, які залишилися проживати з одним з батьків, ніхто не скасовував. У тому випадку, якщо той з подружжя, хто проживає з дитиною, перебуває в декретній відпустці, він теж може розраховувати на певне утримання з боку іншого з батьків.

Якщо між батьками існує добровільна угода в даному питанні, то справа вирішується шляхом складання офіційного нотаріально посвідченого договору, що завіряє їх рішення. Такий документ підписується та нотаріально посвідчується. В іншому випадку, розмір аліментних стягнень встановлює суд на підставі документів, наданих обома сторонами даної справи. І рішення судового розгляду безпосередньо залежить від знань та кваліфікації тієї людини, яка представляє Ваші інтереси.


Необхідність у консультації з питань аліментів найчастіше виникає в ситуації, коли один з батьків бажає отримати від іншого кошти на утримання дитини. Рідше трапляються обставини, коли аліменти потрібно вимагати на користь малозабезпеченого чоловіка. Подібні випадки зустрічаються досить часто при розриві пари, тому вкрай важливо захистити інтереси та права подружжя і дитини. Допомогти в цьому може досвідчений юрист – фахівець у сімейному праві.

Консультація адвоката з питань аліментів – спосіб попередження юридичних проблем

У силу того, що більшість громадян не володіють юридичною освітою, ефективно розв’язувати проблеми, пов’язані зі стягненням аліментів, під силу тільки вузькопрофільним спеціалістам. Часом уникнути тривалих судових процесів і розглядів допоможе консультація з питань аліментів. Участь юриста має важливі переваги перед самостійним веденням справи:

  • Адвокат за родом своєї діяльності має право збирати необхідні для справи докази та вимагати у різних установ документи, висновки фахівців.
  • Конфіденційні дані, до яких отримав доступ адвокат, захищаються адвокатською таємницею, тому не підлягають огляду, розголошенню чи вилученню.
  • Адвокат може розробити індивідуальну стратегію захисту інтересів клієнта, ґрунтуючись на даних, які він надав, а також буде вести справу і візьме на себе завдання по збору і представлення даних для суду.
  • Юрист розгорнуто і детально відповідає на всі питання клієнта.

На консультації з питань аліментів можна дізнатися про всі нюанси та труднощі, які підстерігають клієнта, і запобігти їм. Попереднє спілкування з юристом часом приносить хороші новини – деякі справи успішно вирішуються без судового втручання, навіть якщо клієнт про це не підозрював раніше. Здійснюючи вкладення в юридичну допомогу, можна значно збільшити свої шанси на успіх. Вартість послуг адвоката при консультуванні досить невисока та здатна окупитися шляхом збереження часу, сил і коштів клієнта при стягненні аліментів.

Основні нюанси при виборі адвоката

Клієнти, яким необхідна консультація юриста з питань аліментів, очікують кваліфікованої та професійної допомоги, яка дозволить уникнути проблем при ініціюванні такого процесу. Щоб визначити, чи підходить вам конкретний фахівець, зверніть увагу на наявність досвіду ведення справ з питань сімейного права. При виборі юриста в Києві багато хто оцінює респектабельність адвокатів по зовнішньому вигляду юриста, обстановці в його офісі, манері спілкування та здатності переконувати клієнтів. Крім того, завжди варто перевіряти легітимність адвокатів в Єдиному реєстрі адвокатів України. Разом з цим, визначальним критерієм є сфера діяльності юриста – при стягненні аліментів найбільш ефективно показують себе експерти, які присвятили свою практику сімейному праву.

Якщо ви шукаєте досвідченого адвоката для консультації з питань аліментів, зверніть увагу на організації, що успішно зарекомендували себе. Наприклад, адвокатське об’єднання Мітракс.

Переваги послуг юриста від Mitrax

Для будь-якого клієнта професіоналізм адвоката є найбільш важливою умовою для співпраці з адвокатом. Юристи, що працюють у  Mitrax, були відібрані виключно за такими критеріями:

  • висока якість послуг, що надаються;
  • досвід роботи зі справами будь-якої складності;
  • наявність позитивних відгуків клієнтів;
  • комунікабельність.

Наші юристи під час консультації з питань аліментів нададуть розгорнуті та чесні рекомендації, а також об’єктивні прогнози та запропонують план дій. При цьому ціни на послуги фахівців об’єднання формуються прозоро і закріплюються в договорі.

Замовити консультаціюЗгорнути

Проекти

Всі проекти
Сімейне та спадкове право / Адвокат з аліментів /