Меню

Адвокат з аліментів

7 причин, почему наши клиенты становятся постоянными
#1Гарантии

Что может быть лучшей гарантией, чем оплата результата?
Вы платите только за фактически выполненную работу.

#2Опыт
Общий опыт адвокатов – более 300 лет. За плечами у каждого из них – багаж успешных кейсов. Они расскажут о нашей работе больше, чем фейковые отзывы.
Юрій Бабенко
Адвокат, керівник практики вирішення цивільних спорів
#3Специализация
Каждый адвокат имеет глубокую экспертизу в узкой категории дел. Штат из более 30 юристов позволяет на высоком уровне представлять интересы клиентов в различных категориях споров.
Посмотреть профиль адвокатов
#4Репутация
Самое ценное, что имеет юрист – это репутация, которая формировалась годами.
Посмотреть награды
 • Mitrax входит в ТОП-50 лучших юридических компаний Украины в 2018, 2019, 2020 годах, Legal Awards 2020.
 • Практика «Защита бизнеса» Mitrax вошла в тройку лучших юридических компаний Украины, Legal Awards 2020.
 • Лучшая юридическая фирма года по семейным спорам, Legal Awards 2019.
 • Юридическая фирма №1 по защите бизнеса в сфере военно-промышленного комплекса, Legal Awards 2020 года.
 • Лучший адвокат в номинации «Семейное право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года -2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ)
 • Лучший адвокат в номинации «Антирейдерская практика» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат года - 2019», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • Лучший адвокат в номинации «Финансовое и банковское право» Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат Года - 2018», Ассоциация адвокатов Украины (ААУ).
 • IFLR1000 Реструктуризация и банкротство, IFLR1000 - Путеводитель по ведущим мировым юридическим и финансовым фирмам.
 • Ukrainian Law Firms 2020, 2019, 2018 - Mitrax является одной из ведущих юридических фирм в Украине, которая ориентирована на оказание юридических услуг в нетрадиционных, сложных делах.
Показати більше
Сховати
#5Конфиденциальность
Лучший способ обеспечить конфиденциальность клиента – не хранить информацию о нем. После завершения дела мы удаляем все материалы, поэтому их невозможно украсть. И, конечно же, вы не будете получать надоедливые SMS-сообщения. Считайте, что мы уже забыли номер телефона.
#6Честные цены

Без сюрпризов, непонятных сумм и предоплат

Узнайте преимущества
 • Оплата частями
  в течение месяцев и даже лет. Интервалы между судебными заседаниями позволяют равномерно распределить расходы.
 • Отсутствие предоплаты
  Чтобы начать работу над делом, достаточно оплатить небольшую сумму за подготовку иска. Потому что время ценнее денег.
 • Контроль расходов
  Вы оплачиваете только фактически выполненную работу. Никаких скрытых услуг или других неприятных сюрпризов.
#7Стоимость услуг

Mitrax – одна из лучших юридических фирм Украины. Но наши цены остаются рыночными. Убедитесь сами.

  как подать на алименты
  Аліменти в Україні
  Не платит алименты
  Батько не сплачує аліменти
  Статті на тему
  05 Лют 2021
  1363
  17 Лип 2020
  3038

  Зразок заяви про стягнення аліментів на утримання дитини

  Заява про стягнення аліментів на утримання дитини

  Припиняючи сімейні відносини, деякі несвідомі громадяни вважають, що вони звільняються від всіх обов’язків, що пов’язували їх раніше з колишнім супутником життя. Але це далеко не так! Необхідність забезпечувати потреби спільних неповнолітніх дітей, які залишилися проживати з одним з батьків, ніхто не скасовував. У тому випадку, якщо той з подружжя, хто проживає з дитиною, перебуває в декретній відпустці, він теж може розраховувати на певне утримання з боку іншого з батьків.

  Якщо між батьками існує добровільна угода в даному питанні, то справа вирішується шляхом складання офіційного нотаріально посвідченого договору, що завіряє їх рішення. Такий документ підписується та нотаріально посвідчується. В іншому випадку, розмір аліментних стягнень встановлює суд на підставі документів, наданих обома сторонами даної справи. І рішення судового розгляду безпосередньо залежить від знань та кваліфікації тієї людини, яка представляє Ваші інтереси.


  Необхідність у консультації з питань аліментів найчастіше виникає в ситуації, коли один з батьків бажає отримати від іншого кошти на утримання дитини. Рідше трапляються обставини, коли аліменти потрібно вимагати на користь малозабезпеченого чоловіка. Подібні випадки зустрічаються досить часто при розриві пари, тому вкрай важливо захистити інтереси та права подружжя і дитини. Допомогти в цьому може досвідчений юрист – фахівець у сімейному праві.

  Консультація адвоката з питань аліментів – спосіб попередження юридичних проблем

  У силу того, що більшість громадян не володіють юридичною освітою, ефективно розв’язувати проблеми, пов’язані зі стягненням аліментів, під силу тільки вузькопрофільним спеціалістам. Часом уникнути тривалих судових процесів і розглядів допоможе консультація з питань аліментів. Участь юриста має важливі переваги перед самостійним веденням справи:

  • Адвокат за родом своєї діяльності має право збирати необхідні для справи докази та вимагати у різних установ документи, висновки фахівців.
  • Конфіденційні дані, до яких отримав доступ адвокат, захищаються адвокатською таємницею, тому не підлягають огляду, розголошенню чи вилученню.
  • Адвокат може розробити індивідуальну стратегію захисту інтересів клієнта, ґрунтуючись на даних, які він надав, а також буде вести справу і візьме на себе завдання по збору і представлення даних для суду.
  • Юрист розгорнуто і детально відповідає на всі питання клієнта.

  На консультації з питань аліментів можна дізнатися про всі нюанси та труднощі, які підстерігають клієнта, і запобігти їм. Попереднє спілкування з юристом часом приносить хороші новини – деякі справи успішно вирішуються без судового втручання, навіть якщо клієнт про це не підозрював раніше. Здійснюючи вкладення в юридичну допомогу, можна значно збільшити свої шанси на успіх. Вартість послуг адвоката при консультуванні досить невисока та здатна окупитися шляхом збереження часу, сил і коштів клієнта при стягненні аліментів.

  Основні нюанси при виборі адвоката

  Клієнти, яким необхідна консультація юриста з питань аліментів, очікують кваліфікованої та професійної допомоги, яка дозволить уникнути проблем при ініціюванні такого процесу. Щоб визначити, чи підходить вам конкретний фахівець, зверніть увагу на наявність досвіду ведення справ з питань сімейного права. При виборі юриста в Києві багато хто оцінює респектабельність адвокатів по зовнішньому вигляду юриста, обстановці в його офісі, манері спілкування та здатності переконувати клієнтів. Крім того, завжди варто перевіряти легітимність адвокатів в Єдиному реєстрі адвокатів України. Разом з цим, визначальним критерієм є сфера діяльності юриста – при стягненні аліментів найбільш ефективно показують себе експерти, які присвятили свою практику сімейному праву.

  Якщо ви шукаєте досвідченого адвоката для консультації з питань аліментів, зверніть увагу на організації, що успішно зарекомендували себе. Наприклад, адвокатське об’єднання Мітракс.

  Переваги послуг юриста від Mitrax

  Для будь-якого клієнта професіоналізм адвоката є найбільш важливою умовою для співпраці з адвокатом. Юристи, що працюють у  Mitrax, були відібрані виключно за такими критеріями:

  • висока якість послуг, що надаються;
  • досвід роботи зі справами будь-якої складності;
  • наявність позитивних відгуків клієнтів;
  • комунікабельність.

  Наші юристи під час консультації з питань аліментів нададуть розгорнуті та чесні рекомендації, а також об’єктивні прогнози та запропонують план дій. При цьому ціни на послуги фахівців об’єднання формуються прозоро і закріплюються в договорі.

  Замовити консультацію
  Сховати


  Часті питання та відповіді про аліменти

  Як можна отримати аліменти з безробітного чоловіка?
  Стягнення аліментів з безробітного боржника, який не утримує своїх дітей, здійснюється в судовому порядку. Виплати можуть утримуватися не тільки з його заробітної плати, а й з інших доходів, у тому числі й з допомоги по безробіттю.
  Я подала заяву про стягнення аліментів і отримала рішення суду на мою користь, проте не отримую виплат, що робити?
  У даній ситуації проблема може полягати в ухиленні боржника від виплат або в недбалому ставленні судових приставів щодо стягнення коштів з нього. Тому потрібно звернутися до виконавчої служби за роз'ясненнями. В залежності від отриманої відповіді ви можете подати скаргу до прокуратури на судового пристава або направити до суду позов про примусове вилучення власності чоловіка.
  Чи можна подати на аліменти, перебуваючи в шлюбі?
  Ви можете подати на дитину, перебуваючи в шлюбі, оскільки батьки зобов'язані утримувати своїх неповнолітніх дітей. При цьому ви можете подати на аліменти на себе, якщо дитина не досягла 3 років.

  Проекты

  Все проекты
  Сімейне та спадкове право / Адвокат з аліментів /