Меню

Адвокат зі спорів щодо нерухомості

Неправомірні дії щодо об’єктів нерухомості – повсякденні проблеми сотень тисяч співгромадян нашої країни. Практично кожна людина за своє життя хоча б раз стикалась з ситуацією, коли її права на нерухомість були ущемлені. У цих випадках допомога адвоката зі спорів щодо нерухомості – єдиний шанс на позитивне вирішення справи. Грамотний юридичний супровід дозволить уникнути критичних помилок, не допустити порушення своїх прав і домогтися справедливості, якщо вони були ущемлені.

Причини виникнення спорів щодо нерухомості

Причинами спорів щодо нерухомості стають такі ситуації:

 • Спори між спадкоємцями при вступі в спадщину;
 • Відсутність документів, що встановлюють право на володіння нерухомістю, у її власника;
 • Розділ нерухомості;
 • Вилучення нерухомості, якою неправомірно заволоділи;
 • Порушення, які стосуються порядку й термінів введення в експлуатацію об’єктів нерухомості;
 • Накладення арешту на нерухоме майно.

Згідно з практикою, спори у сфері нерухомості часто виникають через помилки, які були допущені при оформленні правовстановлюючих документів на власність. Ще однією передумовою для розглядів служить незнання своїх прав і обов’язків. Юридична допомога, консультації адвоката з питань нерухомого майна – гарантія того, що дії клієнта будуть ретельно координуватися фахівцем. При цьому юрист візьме на себе супровід справи на всіх його етапах, включаючи оформлення документів.

Юридичні послуги у сфері нерухомості

При виникненні будь-яких спірних ситуацій щодо майна, настійно рекомендуємо звернутися до досвідченого юриста зі спорів щодо нерухомості. У Києві кваліфіковану юридичну допомогу ви можете отримати від фахівців нашої компанії. У перелік послуг наших адвокатів входить:

 • Підготовка документації, складання претензій, позовів для направлення їх до судових органів;
 • Участь у досудових розглядах;
 • Допомога при розподілі нерухомості;
 • Юридичний супровід угод, об’єктом яких є нерухомість;
 • Представництво інтересів клієнта та захист його прав у суді;
 • Перевірка документів продавця нерухомості при складанні угод;
 • Вивчення документів і розробка індивідуальної стратегії захисту інтересів клієнта, оцінка перспективи позитивного вирішення справи.

Найбільший попит має послуга – юридичний супровід угод адвокатом зі спорів щодо нерухомості. Процедура являє собою комплекс дій і складається з декількох етапів. Спочатку юрист проводить правову експертизу документів, що встановлюють право власності на нерухомість. Це дозволить дати оцінку ситуації та визначити варіанти розвитку подій. Важлива перевага участі юриста в угоді – можливість отримати інформацію про власника нерухомості та даний об’єкт, встановити фактори ризику. Безпосередній супровід угоди являє собою чітку, злагоджену послідовність дій, які необхідно буде виконати.

Переваги юридичного супроводу від Mitrax

Наше адвокатське об’єднання допоможе уникнути критичних ситуацій, пов’язаних з об’єктами нерухомості. У кожному разі юрист зі спорів щодо нерухомості застосовує індивідуальну стратегію, яка дозволяє домогтися позитивного результату. Залежно від обставин справи адвокат допоможе вирішити ситуацію в досудовому порядку або буде вести суперечку шляхом звернення до суду.

Замовити консультаціюЗгорнути

Проекти

Всі проекти
Вирішення спорів / Адвокат з судових спорів / Адвокат зі спорів щодо нерухомості /