Меню

Адвокат зі стягнення аліментів у Запоріжжі

7 причин, чому наші клієнти стають постійними
#1Гарантії

Що може бути кращою гарантією, ніж оплата результату?
Ви сплачуєте лише за фактично виконану роботу.

#2Досвід

Загальний досвід адвокатів – понад 300 років. За плечима у кожного з них – багаж успішних кейсів. Вони розкажуть про нашу роботу більше, ніж фейкові відгуки.

Ознайомитись з кейсами
Денис Ткач
Партнер, адвокат, керівник Запорізького офісу
#3Спеціалізація

Кожен адвокат має глибоку експертизу у вузькій категорії справ. Штат з понад 30 правників дозволяє на високому рівні представляти інтереси клієнтів у різних категоріях спорів.

Переглянути профілі адвокатів
#4Репутація

Найцінніше, що має юрист – це репутація, що формувалася роками.

Показати більше
Сховати
#5Конфіденційність

Найкращий спосіб забезпечити конфіденційність клієнта – не зберігати інформацію про нього. Після завершення справи ми видаляємо всі матеріали, тож їх неможливо вкрасти. І, звісно ж, ви не будете отримувати надокучливі SMS-повідомлення. Вважайте, що ми вже забули ваш номер телефону.

#6Чесні ціни

Без сюрпризів, незрозумілих сум та передоплат

 • Оплата частинами
  протягом місяців та навіть років. Інтервали між судовими засіданнями дозволяють рівномірно розподілити витрати.
 • Відсутність передоплат
  Щоб почати роботу над справою, достатньо сплатити невелику суму за підготовку позову. Бо час цінніший за гроші.
 • Контроль витрат
  Ви оплачуєте тільки фактично виконану роботу. Жодних прихованих послуг чи інших неприємних сюрпризів.
#7Вартість послуг

Mitrax – одна з найкращих юридичних фірм України. Але наші ціни залишаються ринковими. Переконайтесь самі.

  Адвокат зі стягнення аліментів у Запоріжжі – першокласна допомога

  Люди, які проживають однією сім’єю, несуть певні соціальні та матеріальні обов’язки. Наприклад, їм необхідно утримувати один одного. Іноді через певні обставини члени сім’ї можуть не виконувати такі обов’язки. У цій ситуації необхідна допомога адвоката зі стягнення аліментів у Запоріжжі, який допоможе врегулювати матеріальні відносини між членами сім’ї.

  Спори щодо аліментів – хто може їх ініціювати

  У судовій практиці спори щодо стягнення аліментів найчастіше проводяться на користь дитини, рідше – дружини. Відповідно до законів України, батьки зобов’язані утримувати дітей до досягнення повноліття. Якщо один з них ухиляється від своїх обов’язків, другий з батьків має право вимагати виплати аліментів. Їх сума може встановлюватися самостійно батьками шляхом добровільної домовленості. Визначити розмір аліментів може суд, якщо сторони не досягли такої угоди через певні обставин.

  Спори щодо аліментів можуть виникати між батьками та дорослими дітьми, якщо мати чи батько потребують матеріальної допомоги, є непрацездатними. Положення 75 статті Сімейного кодексу України закріплюють право на аліменти за матір’ю дитини, якщо та не має змоги повноцінно працювати й отримувати дохід.

  Щоб отримати виплати з члена сім’ї, варто звернутися до адвоката зі стягнення аліментів у Запоріжжі, оскільки виплата коштів нерідко пов’язана з труднощами особистого характеру. Не всі громадяни проявляють свідомість і надають допомогу своїй родині – на практиці можна зіткнутися зі злісним ухиленням від своїх зобов’язань. Допомога адвоката дозволяє захистити свої права в законному порядку й отримати необхідну матеріальну підтримку.

  Послуги зі стягнення аліментів від Mitrax в Запоріжжі

  Юристи адвокатського об’єднання Mitrax використовують у своїй роботі ефективні стратегії допомоги клієнтам. До переліку завдань фахівців входить детальне вивчення ситуації та підготовка всіх необхідних документів. Наші юристи пропонують всі необхідні послуги для стягнення аліментів:

  • Консультування клієнта;
  • Збір пакету документів для передачі до суду;
  • Підготовка позовної заяви;
  • Комплексний супровід спорів про стягнення аліментів;
  • Представлення інтересів клієнта в суді.

  Допомога адвоката зі стягнення аліментів у Запоріжжі дозволить клієнтові не займатися підготовкою позову та процесуальних документів самостійно. Комплексна правова підтримка від юриста охоплює представництво в суді, тому вам не обов’язково бути присутнім на засіданнях особисто. Уже на першій консультації адвокат визначить перелік підстав для виплати аліментів і позначить конкретний план дій. Юрист сам підготує позовну заяву до суду та візьме на себе подачу виконавчого листа до органів виконавчої служби.

  Наші фахівці гарантують конфіденційність і захист персональних даних клієнтів. Адвокати зі стягнення аліментів у Запоріжжі мають великий досвід роботи у сфері сімейного права, тому звернутися до них ви можете в ситуаціях будь-якої складності.

   

  Сімейне та спадкове право / Адвокат з сімейних справ у Запоріжжі / Адвокат зі стягнення аліментів у Запоріжжі /