Меню

Mitrax в трійці лідерів практики сімейного права країни і в номінації «прорив року»!

17 Тра 2019

MITRAX вперше серед номінантів Legal Awards 2019!

Ми почали цей шлях десять років тому, вибираючи найближче нашому командному серцю, і з тих пір тісний зв’язок між співробітниками Адвокатське об’єднання «Mitrax» залишається непорушним.

Сьогодні ми серед ТОП-3 ринку в сімейній практиці, разом зі знаковими компаніями на ринку, такими як Asters і AVELLUM і ми з гордістю заявляємо, що беремо участь з колегами в професійно рівній боротьбі! Крім того, номінація лише в черговий раз підтверджує, що наш вибір в сторону системного розвитку даної практики був вірним, а робота – гідної такого визнання.

Номінація «Юридична фірма – прорив року» завжди збирає лише ті компанії, які провели велику роботу над собою в досліджуваному періоді і ми, своїм відкриттям регіональних офісів в Одесі та Запоріжжі, значним збільшенням різновиду клієнтів і позитивною судовою практикою – довели, що заслуговуємо мати репутацію «проривних» юристів на ринку!

Висловлюємо також свою вдячність комісії дослідження і Юридична практика за таке значуще для нас визнання і говоримо велике спасибі всім співробітникам і клієнтам об’єднання за те, що новий квартал ми будемо зустрічати ще впевненіше і органічніше, ніж попередній!

К списку новостей

Подписка на новости