Меню

Mitrax отримали статус колекторської компанії

29 Гру 2021

28 грудня 2021 року компанія «Mitrax» була акредитована Національним банком України та набула статусу колекторської компанії. Тепер ми офіційно надаємо послуги із врегулювання простроченої заборгованості та запрошуємо до співпраці фінансові компанії. 

Чому роботу з проблемними заборгованостями варто довірити саме нам:

  • адвокатське об’єднання «Мітракс» – це досвідчені та висококваліфіковані фахівці. Наші адвокати ведуть практики судового представництва, комерційних спорів, стягнення проблемної заборгованості, антирейдерські практики та захист права власності;
  • фахівці АО «Мітракс» мають окрему процесуальну спеціалізацію щодо вжиття заходів забезпечення позову та касаційного провадження
  • керівник практики стягнення проблемної заборгованості АО «Мітракс» – це адвокат з п’ятирічним досвідом роботи внутрішнього юриста «in-house lawyer» у фінансовій компанії. Зокрема, фахівець комплексно супроводжував врегулювання та стягнення проблемної заборгованості, включаючи процедури банкрутства.

Адвокатське об’єднання «Мітракс» входить в топ-40 провідних юридичних фірм України та в топ-10 Лідерів ринку у сфері захисту бізнесу. Практика наших приватних клієнтів виділена міжнародним рейтингом The Legal 500 EMEA 2021. Завдяки винятковому досвіду та професійності ми успішно вирішуємо питання будь-якого рівня складності.

У 2021 році ми були номіновані та вийшли у фінал конкурсу «Адвокат року» у судовій та антирейдерській практиці за версією Асоціації адвокатів України. Керівник практики цивільних спорів отримав нагороду «Адвокат року у сфері цивільного права».

Наші адвокати не тільки практикують, але й беруть участь в науковій діяльності. Зокрема, ми регулярно виступаємо доповідачами круглих столів та форумів «Юридичної Практики», Незалежної асоціації банків України, Асоціації правників України. Ми беремо участь в обговоренні та готуємо пропозиції щодо реформування процедур звернення стягнень на предмет іпотеки,  процесуальних кодексів, впровадження Кодексу України з процедури банкрутства.

Ви можете бути впевнені, що ми комплексно та кваліфіковано супроводимо врегулювання і стягнення проблемної заборгованості. Адже ми діємо виключно в рамках законних процедур – з повагою до позичальників та максимальним ефектом для фінансових установ.

К списку новостей

Подписка на новости