Меню

Mitrax масштабується: нові горизонти і можливості

19 Тра 2020

Юридична фірма Mitrax використовувала карантин з користю і суттєво посилила свою команду. До команди приєдналися юристи адвокатського об’єднання Михайла Твердохліба. У структурі управління також відбулися зміни. Посаду СЕО компанії зайняв Арсеній Салалайко, а начальник департаменту судової практики Олександр Строкань став партнером.

Однак, зі складу засновників вийшов керуючий партнер Кирило Фесик у зв’язку з призначенням на посаду голови Оболонської районної державної адміністрації у м.Києві. Відповідне розпорядження Президент України Володимир Зеленський підписав 18 травня.

Екс-партнер Кирило Фесик прокоментував свій вихід, як обдумане і зважене рішення, до якого він вже довгий час йшов. «Віддавши адвокатурі десять років, вважаю, що настав час рухатися далі. Для мене це новий виклик, хочу застосувати свої знання в міському господарстві з користю для жителів» – зазначив він.

Також на його думку, розширення за рахунок запрошення нових партнерів дозволить збільшити клієнтську базу і вийти на новий рівень якості наданих клієнтам послуг.

Злиття з адвокатським об’єднанням Михайла Твердохліба — це далекосяжне рішення. Крім нових грамотних фахівців Mitrax отримала усю матеріальну базу партнерів, включаючи експертизи та практичні напрацювання. Михайло Твердохліб в минулому співробітник прокуратури з великим досвідом роботи з контролюючими органами. Зі свого боку він зазначає, що розділяє погляди і цінності компанії Mitrax, тому в злитті бачить для себе і своїх співробітників можливості зростання.

На думку Олександра Строканя, перехід до нової форми управління у вигляді ради партнерів — великий крок вперед. З одного боку, це дозволить кожному керівникові зосередиться на розвитку конкретного сектора, з іншого — суттєво розширює можливості компанії.

Всі керуючі партнери відзначають, що з початком карантину навантаження на адвокатів не зменшилися. Це означає тільки те, що компанія якісно виконує свою роботу і користується популярністю. Виходить розширення – це неминуча необхідність. Злиття стало тільки першим етапом на шляху глобальних реформ.

Наступний крок — впровадження нових напрямків практики. За словами CEO компанії Арсенія Салалайко, компанія Mitrax прагне бути в тренді останніх юридичних та політичних напрямків. З урахуванням мінливої ​​ситуації в країні, можливих варіантів досить багато. Арсеній Салалайко зазначає, що першим серйозним нововведенням стане практика по роботі з боргами і проблемними активами. Також планується активно рухатися не в B2B і B2C, а H2H – human to human.

В цілому компанія бачить чіткий план з розвитку і залучення нових клієнтів і намітила шляхи його реалізації. Вже зараз Mitrax може похвалитися фахівцями екстракласу, які готові брати в роботу найскладніші і нетривіальні справи.

К списку новостей

Подписка на новости