Меню

Головою комітету ААУ з сімейного права призначений Олег Голубничий

21 Тра 2020

На пленарному засіданні Правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація Адвокатів України» (далі – ААУ), яке відбулося 20 травня 2020 року, Олега Голубничого, керівника практики сімейного і спадкового права Mitrax, було обрано на посаду Голови Комітету ААУ з питань сімейного права.

Олег Голубничий відомий в професійному середовищі як компетентний і авторитетний фахівець, який займається складними сімейними суперечками за участю власників бізнесу, ТОП менеджмента, народних депутатів, чиновників і зірок національного шоу-бізнесу.

Основною спеціалізацією є супровід складних сімейних спорів, що стосуються розділу майна та бізнесу, а також емоційно складних процесів, пов’язаних зі встановленням місця проживання дітей, позбавленням батьківських прав тощо.

Набутий багаторічною практикою досвід дозволяє йому на посаді голови комітету з питань сімейного права сформувати для юристів і адвокатів рекомендації, стратегічні плани вирішення різних категорій сімейних справ.

Першочерговими завданнями для себе Голубничий ставить:

  • підвищення репутації адвокатів перед судом і клієнтами;
  • вирішення проблемних питань в сімейному праві, яке є досить гнучким і не має чітких правових норм для врегулювання певних сімейних правовідносин.

З метою реалізації зазначених завдань планується формування стабільної, постійної і ініціативної команди.

Стратегія розвитку передбачає впровадження декількох проектів, а саме:

  • “Обмін досвідом”. В рамках даного проекту планується проведення різного роду заходів у формі конференцій, форумів, круглих столів, онлайн вебінарів та інших заходів;
  • «Проблематика законодавства при вирішенні сімейних спорів». Проект спрямований на вирішення проблем в наступних сферах:

– на національному рівні – протидія домашньому насильству, взаємодія з органами опіки та піклування,               виконання судових рішень в сімейних немайнових спорах;

– на міжнародному рівні – питання усиновлення, викрадення дитини, розірвання шлюбу, стягнення                       аліментів.

Очікувані результати:

  • підвищення престижу професії адвоката;
  • вдосконалення практики застосування чинних норм права;
  • ініціювання внесення змін до законодавства щодо проблемних питань в сімейному праві.
К списку новостей

Подписка на новости