Меню

АО «MITRAX» взяло участь у роботі III Міжнародного форуму з виконавчого провадження

06 Вер 2018

05 вересня  Кирило Фесик, керуючий партнер АО MITRAX, і Олександр СТРОКАНЬ, старший юрист Практики вирішення спорів, взяли участь в роботі III Міжнародного форуму з виконавчого провадження, організованого видавництвом «Юридична практика».

 

Центральною темою обговорення стали підсумки реформування системи виконання судових рішень та перспективи діяльності інституту приватних виконавців. Особливу увагу на форумі було приділено підвищенню ефективності виконавчого провадження та аналізу проблемних моментів у роботі як приватних, так і державних виконавців.

«Сьогодні для всіх учасників виконавчого процесу відкрилося вікно нових можливостей, яке в підсумку дозволить судовій системі в Україні стати ще ефективніше. В ході форуму звучало багато правильних думок про шляхи вдосконалення організації виконавчого провадження та його ефективності. Це і те, що кількість приватних виконавців має досягти 2-4 тисяч, щоб скласти конкуренцію державним виконавцям і змінити як парадигму виконання, так і підвищити кількість виконаних рішень. Тим більше, що це усталена практика в Європі, де все більшу кількість виконавчих листів віддається в руки приватних виконавців. Про це говорив Дамір Сіте, приватний виконавець з Сербії, і особисто я з цим повністю згоден »- прокоментував хід дискусії на Форумі Кирило Фесик.

 

 

   

    

К списку новостей

Подписка на новости