Меню

Адвокати АО «MITRAX» захистили інтереси директора Державного бюро розслідувань в КАС в складі ЗСУ.

08 Тра 2018

Адвокати АО «MITRAX» захистили інтереси директора Державного бюро розслідувань Романа Труби і спільно з представниками Президента України домоглися винесення Касаційним адміністративним судом у складі Верховного суду рішення про закриття провадження в адміністративній справі за позовом до Президента України про скасування Указу від 22.11.2017 р № 386/2017 «Про призначення Р. Труби Директором Державного бюро розслідувань».

Позовні вимоги були обґрунтовані тим, що Державне бюро розслідувань є центральним органом виконавчої влади, його директор не входить до складу Кабінету Міністрів України, а тому повноваження на його призначення належать Кабінету Міністрів України.

Правова позиція команди АО «MITRAX» полягала в тому, що оспорюваний Указ прийнятий на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачений законодавством і не порушує права, свободи та інтереси позивача.

З урахуванням доводів адвокатів АО «MITRAX», Касаційний адміністративний суд в складі Верховного суду прийшов до висновку, що позивач не є суб’єктом правовідносин, до яких застосовано даний Указ Президента України, не має права на його оскарження та зазначений акт є актом індивідуальної дії, який не створює правових наслідків для позивача.

Відповідно, суд постановою від 26.03.2017 року закрив провадження у даній адміністративній справі. Інтереси директора Державного бюро розслідувань Романа Труби представляли Кирило Фесик, керуючий партнер АО «MITRAX», і Олег ГОЛУБНИЧИЙ, адвокат, керівник Практики сімейного та спадкового права.

 

 

К списку новостей

Подписка на новости