Меню

Адвокати АО «MITRAX» взяли участь в захисті підприємства від рейдерської атаки

03 Гру 2018

Адвокати Адвокатського об’єднання «Mitrax» взяли активну участь в захисті майна ТОВ «Запорізький завод залізобетонних конструкцій №1» від рейдерської атаки. Події почалися з порушення безпідставного кримінального провадження, в рамках якого рейдери, діючи протизаконним способом, спільно з місцевими правоохоронними органами Запорізької області, винайшли схему на відчуження у клієнта права власності, майно якого оцінюється в 25 000 000 гривень.

З метою привласнення майна, загарбники спільно з озброєними співробітниками приватної охоронної фірми, діючи через слідчий орган, заблокували і обмежили доступ до території заводу шляхом проведення обшуків, виїмок, накладення арештів на майно, а також, внесення змін до Реєстру нерухомого майна на підставі підроблених документів та даних про нового власника. Нашими колегами оперативно було підготовлено і подано заяви про злочин в органи поліції і прокуратури, скаргу до Головного управління поліції на групу слідчих про незаконні дії і скаргу на охоронну фірму в ліцензійний орган Міністерства внутрішніх справ України.

Також, невідкладно були подані процесуальні документи в суди про зняття накладеного необгрунтованого арешту з майна, які були задоволені судом.

Після усунення нападу на майно підприємства, рейдерами була здійснена нова атака за зазначеною схемою, за якою знову було накладено арешт на те ж саме майно підприємства, але вже в рамках іншого кримінального провадження.

Незважаючи на складності, компанія сподівається відновити свою діяльність в повному обсязі після вирішення справ в судовій площині. Адвокати компанії сподіваються, що найближчим часом вдасться отримати оперативне і справедливе рішення суду, а також, реакцію захисту від органів влади.

К списку новостей

Подписка на новости