Меню

Адвокати АО «MITRAX» домоглися відмови в екстрадиції до Ірану її громадянина

08 Тра 2018

Адвокати АО «MITRAX» сприяли справедливій відмові уповноваженого органу України в задоволенні безпідставного запиту Ісламської Республіки Іран про видачу громадянина Ірану для притягнення його до кримінальної відповідальності за нібито злочини проти іранського банку.

На підставі запиту компетентного органу Ісламської Республіки Іран Генеральною прокуратурою України проводилась екстрадиційна перевірка обставин, які можуть служити підставою для відмови у видачі особи.

З урахуванням пояснень і клопотань адвокатів АО «MITRAX» Генеральна прокуратура України звернула увагу на той факт, що до запиту про видачу не було додано належну копію ордеру на арешт особи та інформацію про ступінь покарання, що загрожує особі.

Незважаючи на вимогу уповноваженого органу України про надання додаткових документів та інформації, іранська сторона не виконала запит в повному обсязі. Відповідно, з урахуванням правової позиції адвокатів АО «MITRAX» про порушення положень Договору між Україною та Ісламською Республікою Іран про видачу це стало підставою для прийняття Генеральною прокуратурою рішення про відмову у видачі.

На даний момент, з метою відновлення порушених прав особи, адвокати АО «MITRAX» ініціювали процес зняття Комісією з контролю за файлами Інтерполу громадянина Ірану з міжнародного розшуку у зв’язку з політичним характером переслідування останнього.

Права громадянина Ірану від незаконної екстрадиції захистили Дмитро Сирко, молодший партнер, керівник Практики захисту бізнесу АО «MITRAX» та Віталій Бодюк, адвокат, старший юрист.

К списку новостей

Подписка на новости