Меню

Адвокатське об’єднання МІТRАХ відкриває офіс в Одесі

05 Вер 2018

Адвокатське об’єднання МІТRАХ відкриває офіс в Одесі. Новий офіс почав свою роботу 27 серпня 2018 року.

 

 

Презентація локального офісу відбулася в День незалежності України на Всеукраїнському чемпіонаті Бізнес-ліг «Що? Де? Коли?», юридичним партнером якого виступило АО «МІТRАХ».

В одеському офісі працюватимуть юристи та адвокати, у яких вже є пул власних клієнтів і напрацьовані великі локальні зв’язку. Очолить новий офіс в статусі старшого партнера відомий в Одесі юрист Максим Глуханчук.

До складу одеської команди також входить Олександр Муконін, адвокат з більш ніж 15-річним досвідом юридичного супроводу складних справ, член Ради адвокатів Одеської області. В рамках одеського офісу Олександр очолив Практику захисту бізнесу. Практику вирішення спорів очолила Олена ЛЕГЕЧЕНКО.

      

 

Діяльність одеського офісу, в першу чергу, буде орієнтована на супровід локальних судових суперечок і захист бізнесу, а також на підтримку інтересів клієнтів центрального офісу компанії в південному регіоні. Вузька спеціалізація філії в Одесі дозволить АО «МІТRАХ» розширити свої можливості і ще краще відповідати вимогами клієнтів.

«Відкриття офісу в Одесі є для нас стратегічним кроком і являє собою логічно необхідне розширення в регіони. Одеса – один з найбільш економічно розвинених і політично активних регіонів нашої країни і нам вкрай важливо повноцінно там бути присутніми. Клієнти все частіше звертаються за допомогою в складних справах, які вимагають координованого уявлення їхніх інтересів в різних регіонах. Відкриття одеського офісу демонструє готовність МІТRАХ йти назустріч очікуванням клієнтів і бути надійним юридичним радником там, де це необхідно»- прокоментував рішення про вихід в південний регіон Кирило Фесик, керуючий партнер АО «МІТRАХ».
Говорячи про розширення компанії, Максим Глуханчук зазначив наступне: «Я дуже гордий оголосити про прихід МІТRАХ в Одесу. МІТRАХ керується ретельно продуманою стратегією, яка відповідає на головне питання: як відповідати очікуванням клієнтів на все більш динамічному і конкурентному ринку. Оновлену команду АО «МІТRАХ» об’єднує спільна ментальність і єдиний підхід до роботи, що дозволить нам пропонувати одеським клієнтам більш високий рівень сервісу і супровід проектів будь-якої складності в рамках однієї компанії. Упевнений, що синергія можливостей дасть свої плоди в найкоротшій перспективі».

Місцезнаходження компанії MITRAX в Одесі: БЦ Kadorr City Mall, вул. Генуезька, 24-Б, оф. 411.

 

К списку новостей

Подписка на новости