Меню

Адвокат Одеського офісу АО “MITRAX” -став Адвокатом року в номінації “Фінансове та банківське право”

05 Жов 2018

5 жовтня в готелі Hyatt Regency Kyiv відбулась Церемонія нагородження номінантів ювілейного п’ятого Конкурс Адвокат року – 2018, який щорічно проводить Асоціація адвокатів України (ААУ) / Ukrainian Advocates’ Association (UAA).

Ми пишаємось тим, що Александр Муконин (Alexandr Mukonin), адвокат та керівник Практики захисту бізнесу Одеського офісу Адвокатское объединение “Mitrax” став переможцем в номінації «Фінансове та банківське право».

Це визнання підтверджує нашу високу експертизу та конкурентоспроможність в цієї сфері права. Про це свідчить і вельми респектабельна компанія переможців в даній номінації. Вітаємо колег, які отримали визнання разом з Олександром – Oleksandra Sasina(Pavlenko Legal Group), Володимир Павленко (Volodymyr Pavlenko)(INTEGRITES), Yuriy Petrenko (ADER HABER Law Firm) і Тетяну Тимченко (Адвокатская компания “Маршаллер и партнеры”).

Цього року організатори запровадили дворівневий механізм відбору переможців через онлайн голосування та визначення переможців голосування конкурсним комісією. Сумнівів в справедливості перемоги немає.

На церемонії нагородження були присутні біля трьохсот чоловік, серед яких Голова Ради суддів, судді Верховного Суду, народні депутати України, юридичні ЗМІ, а також поважні та відомі адвокати зі всієї України. Це ще раз переконує, що гасло #ААУ “Ми відкриті для всіх адвокатів” не пусті слова.

Дякуємо всім, хто голосував, переживав і підтримував нас на шляху до перемоги.

Олександре, щиро вітаємо тебе з перемогою і пишаємося таким визнанням!   

К списку новостей

Подписка на новости