Меню

Підсумки 2021 року від Mitrax

04 Січ 2022

Підбивати результати плодового року – це як будувати фундамент для майбутніх досягнень. Тож з радістю ділимося підсумками нашого 2021-го

 

«Внутрішня кухня»

На момент грудня 2021 року у нашому провадженні перебуває 266 кейсів – як відкритих, так і завершених. З них 102 кейсі завершилися на користь наших клієнтів. Спільна сума всіх наших справ склала 696 755 744 млн доларів США.

 

Нові кадри

Підсилили команду адвокатом з питань екстрадиції та Інтерполу та в цілому обновили київський офіс на 80%. Практика сімейного права розширилася до практики вирішення цивільних спорів.

 

Підкорення рейтингів

Mitrax увійшла до топ-40 провідних юридичних фірм України за версією «Юридичної практики» – ми отримали +5 позицій у рейтингу за 2021 рік. Також увійшли до топ-50 лідерів юридичного ринку за версією «Юридичної газети».
Рейтинг лідерів практики також не обійшовся без нашої участі. Так Mitrax посіла наступні позиції:
■ № 7 у практиці захисту бізнесу
■ №8 у практиці приватних клієнтів
■ №11 у практиці кримінального права

 

Наші адвокати року

Юрій Бабенко отримав нагороду «Адвокат Року – 2021» у номінації цивільне право. Олександр Строкань став фіналістом в антирейдерській та судовій практиці. Аліна Боровець стала найкращим молодим юристом.

 

Престижні нагороди

Mitrax стала найкращою юридичною фірмою року у сфері сімейного права за версією Legal Awards 2021. А також вперше увійшла до престижного международного рейтингу The Legal 500 EMEA 2021 у практиці Приватних клієнтів. У грудні команда розвитку бізнесу Mitrax увійшла до золотої ліги PLS TOP TEAMS 2021.

 

Вклад у освіту

Адвокати Mitrax взяли участь у 12+ освітніх заходах у 2021 році. А зараз готуємо власну програму для молодих правників. Такого юридичного ринку ще не бачив.

 

Отже, підсумки підбито, а нові цілі вже визначено. Далі – більше. Вітаємо всіх зі святами та бажаємо плідного Нового року!

 

К списку новостей

Подписка на новости