Меню

10 грудня 2021 року Дмитро Коноваленко виступив на 11th Kyiv Criminal Law Forum

13 Гру 2021

10 грудня 2021 року в InterContinental Kyiv відбувся 11-th Kyiv Criminal Law Forum

Дмитро Коноваленко – адвокат Mitrax з екстрадиції та Інтерполу виступив у блоці, який був присвячений кримінальному процесу у дії.

Експерт у своїй доповіді розповів про перевірку дійсності розшуку та особливості оскарження міжнародного розшуку Інтерполу. 

  • Було висвітлено питання, з якого моменту особа вважається такою, що оголошена у міжнародний розшук. КПК України не пов’язує початок перебігу міжнародного розшуку з жодним юридичним фактом та не дає жодного визначення поняття «міжнародний розшук», що тягне за собою ряд негативних наслідків таких як: відсутність жодного правового регулювання процедури оголошення у міжнародний розшук та конфлікт національного кримінального процесуального права та Правил Інтерполу.
  • Дмитро окреслив основні підстави для скасування міжнародного розшуку, такі як: відсутність ордеру на арешт, не використання червоного сповіщення за призначенням, відсутність інтересу для цілей міжнародного поліцейського співробітництва. Наголосив на існуванні зловживань з боку національних правоохоронних органів та можливих маніпуляціях у ЗМІ.
  • Також, відповідаючи на питання аудиторії, адвокат надав рекомендації щодо алгоритму превентивних дій захисту при оскарженні червоної картки Інтерполу.

За високу якість організації Форуму висловлюємо вдячність Асоціації адвокатів України (ААУ). До нових зустрічей на заходах! 

К списку новостей

Подписка на новости