Меню

В соцмережах почали спливати прикрі випадки негідної поведінки українців, що виїхали за кордон. На жаль, це грає на руку російській пропаганді та псує імідж України в цілому. В момент війни це вкрай небажано.

 

Тож як варто поводитись за кордоном 

■ Починайте якомога швидше працювати та заробляти гроші. Ви не на відпустці. 

Тимчасовий захист дає вам право працювати в ЄС – використайте цей шанс. Працелюбність імпонує європейському менталітету та завжди викликає повагу.  Покажіть, що ви не збираєтесь «сидіти на чужій шиї», а можете подбати про себе самостійно. Допомагайте тим хто залишився в Україні, ЗСУ.

 

■ Не зловживайте гостинністю, будьте ввічливими та толерантними 

Не перебирайте допомогою та будьте вдячні за все, що для вас роблять. Пам’ятайте, що європейська економіка зараз теж страждає, тому утримувати вас в умовах «люкс» ніхто не буде і не зобов’язаний.  

 

■ Поводьтеся гідно

Абсолютно всі «біженці» знаходяться під пильним наглядом держави ЄС, в яку вони прибули. Адже вас ще не знають і невідомо що від вас чекати. Скоріш за все, ваші дані занесуть в окрему базу, а ваші контакти, діяльність та переміщення, можливо, також будуть відстежувати. Тому намагайтеся якомога швидше адаптуватись до нових законів та не порушувати їх. 

 

■ Не забувайте допомагати Україні

Долучайтеся до волонтерських рухів, допомагайте інформаційно та фінансово, якщо зможете. Навіть якщо ви у безпеці, не забувайте, що на вашій рідній землі зараз йде війна. І вам також варто робити свій внесок в нашу перемогу. 

 

Комментарии:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підпишись і стеж за свіжими публікаціями