Меню

Ресурс: Ліга Закон, 11 квітня 2022 р.

У Закарпатській області створюють національний ІТ-кластер. Автори ініціативи повідомили, що бронюватимуть від мобілізації всіх айтівців на території регіону.

Арсеній Салалайко надав коментар для Ліга щодо бронювання працівників ІТ-сектору

 

Що пропонує ІТ-кластер

Представники Закарпатської військової облдержадміністрації під час зустрічі з IT-бізнесом 3 квітня анонсували створення кластера та презентували процедуру бронювання айтівців, яка складається з п’яти кроків.

Механізм бронювання такий:

1. ІТ-компанії потрібно буде зареєструватися на сайті Мінекономіки як підприємству, що має намір перемістити свою діяльність та потужності в Закарпатську область.

2. Потрібно стати на облік (перереєструватися) з поданням заяви за формою 1-ОПП до податкової служби області. Ця опція доступна як для юридичних осіб, так і для ФОП.

3. Узяття на військовий облік. Працівник, що стоїть на військовому обліку (раніше реєструвався у військкоматі, до воєнних дій), зможе пройти процедуру взяття дистанційно. Працівникам, які ніколи не були у військкоматі, для проходження цієї процедури треба з’явитися фізично.

4. Подання й опрацювання пропозицій щодо бронювання. Пропозиції щодо бронювання працівників, які працюють в IT-компанії, можна подавати до Закарпатської ОВА. Утім, їх можна подавати лише від юридичних осіб, для ФОП такого порядку на цей час не передбачено. Опрацювання відбувається спочатку в ОВА, потім заяви буде передано до Мінекономіки, далі – в Міноборони та до військової адміністрації для затвердження.

5. Отримання погодження й наказу щодо бронювання.

Коментарі юристів

На думку Арсенія Салалайка, CEO в Mitrax, заява Закарпатської ОВА не має нормативного обґрунтування та не підтверджена позицією Уряду.

Ця позиція не підтверджена жодним офіційним документом, утім навіть дотримання цього порядку (процедури, описаної вище. – Ред.) не гарантує звільнення від військової служби на час воєнного стану, оскільки:

– на сайтах Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки та Міністерства оборони України не розміщено жодних заяв, які б підтверджували позицію Закарпатської ОВА. Тож така опція є лише за словами Закарпатської ОВА й не дає гарантій погодження такого порядку профільними міністерствами, які ухвалюють відповідні рішення;

– зазначена постанова Кабміну від 03.03.2022 р. № 194 про порядок бронювання передбачає чіткий перелік дій. Жоден інший документ не визначає якихось порядків, за якими Закарпатська ОВА могла б вирішувати питання бронювання;

– окреслені Закарпатською ОВА дії щодо релокації бізнесу не передбачені Урядом. Єдиною умовою для бронювання є участь в задоволенні потреб Збройних Сил України, інших військових формувань, населення;

– пропозиції заявників про бронювання має бути погоджено з Міністерством оборони та затверджено наказом Мінекономіки. Жодного формування пропозицій спільно з Мінекономіки не передбачено, оскільки це Міністерство затверджує, а не готує пропозиції;

– очевидно, що Закарпатська ОВА має на меті бронювати ІТ-фахівців не за окремими підприємствами, а саме за Закарпатською ОВА. Звісно, за умови релокейту. Проте Кабмін не надає жодних прерогатив щодо бронювання залежно від органу, який звернувся з такою пропозицією. Отже, Закарпатська ОВА не має жодних переваг щодо бронювання перед іншими установами, організаціями, приватними підприємствами, ФОП тощо;

– Міноборони заборонило бронювати певні види військово-облікових спеціальностей (снайпери, танкісти, артилеристи тощо). Якщо IT-фахівець входить до дефіцитного переліку, то навіть за умови релокейту Міноборони аж ніяк не погодить бронювання.

Отже, заява Закарпатської ОВА не має жодного нормативного обґрунтування та не підтверджена позицією Уряду. Релокація IT-бізнесу до західних регіонів України не гарантує бронювання айтівців. Подати перелік працівників на бронювання може будь-хто, незалежно від релокації, – головною умовою є участь у задоволенні потреб Збройних Сил України, інших військових формувань, населення. Тому заява може мати чинність лише на рівні особистих домовленостей між головою та керівниками “військкоматів” на кшталт “дав слово пацана” – “дай боже, подивимось”.

Юрист й адвокат Олександр Смішко бачить ще кілька істотних перешкод для бронювання ІТ-фахівців. Одна з них – те, що відстрочення можливе лише для тих працівників, які перебувають у трудових відносинах із компанією. А, як відомо, більшість українських айтівців працюють як ФОП. Далі – повний коментар юриста.

Голова Закарпатської ОВА закликав ІТ-компанії “релокуватись” на територію Закарпатської області: “Ми бронюємо ІТ-фахівців від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний стан, надаємо локації для роботи, перероблені офісні площі та коворкінги, забезпечуємо їхню охорону, надаємо якісний сучасний інтернет (волокно, супутник), допомагаємо в супроводі економічної, податкової та господарської діяльності”.

Якщо стосовно надання належних офісів і коворкінгів критичних запитань не постає, то питання бронювання ІТ-фахівців та релокейту ІТ-компаній викликає певні сумніви. Пропонуємо розглянути їх із юридичного погляду.

Порядок бронювання айтівців

Загальний порядок надання відстрочення від військової служби передбачено Законом України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”. Так, цей Закон передбачає, що не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані, зокрема, заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за підприємствами, установами й організаціями в порядку, установленому Кабінетом Міністрів України.

Своєю чергою, установлений Кабміном порядок передбачає можливість бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами, організаціями, які задовольняють потреби Збройних Сил, інших військових формувань, населення.

Задля отримання відстрочення для айтівців необхідно надати Мінцифри перелік осіб, яким потрібне відстрочення, та обґрунтування цього.

Зазвичай як обґрунтування задля надання відстрочення для ІТ-фахівців указують:

– загальну питому вагу ІТ-сектору в економіці України та важливість продовження роботи ІТ-сектору. Так, станом на грудень 2021 року Україна отримала $6,8 млрд експортної виручки від ІТ. ІТ-індустрія одна з небагатьох, що мають можливість продовжувати працювати в умовах війни;

– розмір податків, сплачених конкретною компанією до державного бюджету;

– підтримка ІТ-компанією Збройних Сил України. Наприклад, у вигляді пожертв, благодійних внесків чи надання іншої допомоги;

– участь безпосередньо ІТ-фахівців у кібервійськах.

Крім того, в обґрунтуванні також роблять посилання на лист Міністра цифрової трансформації від 10.03.2022 про необхідність надання відстрочення від призову для працівників ІТ-індустрії.

Важливо надати документальне підтвердження наведених в обґрунтуванні фактів.

Інакше кажучи, бронювання айтівців відбувається в загальному порядку, без будь-яких особливостей.

Чи можна буде забронювати айтівців закарпатського ІТ-кластера

Найімовірніше, отримати відстрочення від військової служби за особливою процедурою “закарпатським айтівцям” навряд чи вдасться.

На цей час немає жодних нормативних актів, які б регулювали порядок створення й особливості діяльності закарпатського ІТ-кластера, а також особливості проведення бронювання працівників чи релокації підприємств на території Закарпатської області.

Оскільки особливої процедури бронювання працівників не передбачено, очевидно, що надання “закарпатським айтівцям” відстрочення від військової служби відбуватиметься в загальному порядку.

Найпоширеніші перешкоди для бронювання айтівців

Як відомо, більшість ІТ-фахівців працюють не за трудовим договором, а на підставі цивільно-правової угоди (як ФОП). Натомість порядок бронювання військовозобов’язаних передбачає можливість надання відстрочення тільки для працівників, які перебувають у трудових відносинах із компанією.

Тож, якщо відносини між ІТ-фахівцем і компанією ґрунтуються на цивільно-правовій угоді, отримати відстрочення для такого фахівця неможливо навіть у разі релокейту компанії до закарпатського ІТ-кластера.

ІТ – доволі гнучка галузь. Багато ІТ-фахівців працюють дистанційно. Доволі часто айтівці та компанії, у яких вони працюють, фактично перебувають у різних областях.

Тому навіть за умови, що Закарпатська ОВА все-таки запровадить особливий порядок бронювання для працівників ІТ-кластера, відкритим залишиться питання, чи поширюватиметься таке регулювання на працівників, зареєстрованих в іншій області.

Крім того, ще 11.03.2022 Міноборони визначило дефіцитні військово-облікові спеціальності, яким не надаватимуть відстрочення від військової служби.

Чи зможе закарпатський ІТ-кластер забезпечити бронювання для дефіцитних військово-облікових спеціальностей, на цей час також невідомо.

До того ж не варто оминати думку самих айтівців. Ознайомившись із коментарями під новиною про закарпатський ІТ-кластер, стає очевидною певна недовіра публіки. Чимало коментаторів скептично поставилися до новини, неодноразово згадавши факт вручення повісток переселенцям у Закарпатській області.

Заклик голови Закарпатської ОВА є дещо передчасним і може свідчити про те, що чиновники не мають розуміння всіх особливостей роботи ІТ-галузі.

Отже, юристи вважають заяву очільників Закарпатської ОВА про можливість бронювання від призову для айтівців популістською. За їхніми висновками, геть не всі айтівці після релокації до Закарпаття зможуть отримати відстрочення від призову.

Що думають представники ІТ-сфери

Ми поспілкувалися з ІТ-компаніями, які мають офіс на Закарпатті, про те, як вони ставляться до згаданої ініціативи. У компаніях “SoftServe” та “Astound Commerce” відмовилися давати розгорнуті коментарі, оскільки процедура бронювання айтівців на цей час не досить чітка.

У компанії “EPAM” мають схожу думку. Далі – коментар Сергія Гаращука, старшого директора, очільника EPAM у Південному регіоні.

Ми вітаємо рішення про створення кластера на Закарпатті. Поява такого професійного об’єднання в ще одному регіоні України – правильний крок, який допоможе консолідувати зусилля бізнесу й ІТ-фахівців, спрямовані на розвиток індустрії та підтримку нашої країни.

Закарпаття – регіон, який має значний потенціал для розвитку ІТ-бізнесу, ІТ-талантів. Ми зацікавлені в активній роботі в цій локації, готові підтримувати та розширювати тут присутність EPAM, долучаючись до локальних ініціатив.

Нині ми ознайомлюємося з планами та пропозиціями, презентованими кластером. Визначаємо пріоритетні для компанії та спільноти сфери співпраці, напрями, де ми зможемо дати найбільшу користь своїми ресурсами чи експертизою.

Резервування критично важливих для бізнесу фахівців – це пропозиція, механіку та практичну імплементацію якої на цей час опрацьовують представники місцевої влади за участі координаційної ради кластера.

Висновки

На сьогодні немає чіткої відповіді на питання, чи зможуть ІТ-компанії забронювати своїх фахівців від мобілізації в армію.

Немає відповідних нормативно-правових актів, які б підтверджували, що бронювання ІТ-фахівців розглядатимуть в особливому порядку. За законом можливість бронювання передбачено лише для тих фахівців, які працюють за трудовим договором, хоча в заяві Закарпатської ОВА сказано, що це буде можливо й для ФОП. Бронювання неможливе для представників певних військових спеціальностей, і, згідно з постановою Уряду, не має значення, у якій галузі працює такий фахівець. Крім того, механіку та практичне втілення ініціативи досі опрацьовує місцева влада.

Комментарии:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підпишись і стеж за свіжими публікаціями