Меню

Mitrax - практика приватних клієнтів відзначена рейтингом The Legal 500 EMEA 2021, 2022 серед кращих юридичних фірм України

  Mitrax входять в ТОП 40 кращих юридичних компаній України у 2021 році

   Mitrax краща юридична фірма року з Сімейного права у 2021 році

    Mitrax в трійці кращих юридичних компаній України з Захисту бізнесу у 2021 році

     Підстави працювати з нами

     Відповідальність - довгострокові відносини

     Наш головний актив - довіра клієнтів. Завданням у взаєминах з клієнтом є довгострокові відносини. Такі відносини в юридичному бізнесі можна побудувати лише, виконуючи взяті на себе перед клієнтом зобов'язання. Ми несемо повну відповідальність за результати своєї діяльності перед клієнтом. Ми ніколи не будемо клієнту радити непотрібні або свідомо програшні ходи з метою збільшення чека.

     ПОДРОБНЕЕ

     Спеціалізація

     Члени нашої команди живуть за принципом «знайди улюблену справу - і тобі не доведеться працювати жодного дня». Кожен член нашої команди має вузьку спеціалізацію, якою він по-справжньому живе. Ми ніколи не беремося за надання послуг в тих сферах, в яких у нас немає компетенції. Такий підхід дає перевагу нам і нашим клієнтам. Ми на практиці успішно вирішували більшість проблем, які бувають в тих напрямках, в яких ми спеціалізуємося.

     ПОДРОБНЕЕ

     Репутація

     Наша компанія підтримує системні багаторічні відносини з багатьма представниками великого бізнесу в Україні, а також з провідними юридичними компаніями і представниками різних гілок влади. Ми стежимо за своєю репутацією, тож ми повністю откриті і чесні зі своїми клієнтами.

     ПОДРОБНЕЕ

     Про нас

     MITRAX – адвокатське об’єднання, яке надає юридичні послуги тільки в тих сферах, в яких має винятковий досвід і спеціалізацію.

     Ми вважаємо, що для того, щоб стати професіоналом в якійсь діяльності, нею необхідно результативно займатися щодня багато років. Тому наша компанія об’єднує вузькопрофільних фахівців, які ведуть практику в конкретних галузях права. В нашу спеціалізацію входить вирішення спорів, захист бізнесу, сімейне та спадкове право, кримінальне право, проблемні борги і антирейдерство.

     ПОДРОБНЕЕ

     Допомога адвоката в Києві

     Адвокатське об’єднання Mitrax – колектив досвідчених експертів в галузі права. Ми пропонуємо своїм клієнтам допомогу у врегулюванні питань з різних сфер правовідносин:

     • Бізнес;
     • Сімейні, трудові, господарські, корпоративні спори;
     • Кримінальне провадження;
     • Нерухомість;
     • Сімейне, спадкове право;
     • Антирейдерство.

     Наше об’єднання займає провідні позиції із захисту бізнесу в Україні. Експерти Мітракс – одні з провідних фахівців у сфері сімейного права. У нас ви можете отримати широкий спектр юридичних послуг – від аналізу документів до супроводу бізнесу та протидії рейдерським атакам. Крім того, ви можете отримати необхідні консалтингові послуги – правові висновки, аудит підприємств.

     Переваги послуг адвоката

     Допомога адвоката в Києві – раціональний спосіб досягти бажаного результату в правових конфліктах. Перш ніж запропонувати рішення, наші юристи глибоко вивчають кожну проблему. Головне завдання експертів АТ Mitrax – максимально ефективно задовольнити інтереси клієнта.

     Щоб домогтися поставлених цілей, ми зібрали професіоналів з різних галузей права з досвідом роботи від 5 років. Кожен з них має налагоджені ділові зв’язки з державними структурами, виконавчими органами, правоохоронцями. Разом з глибоким знанням законодавства це дозволяє нашим адвокатам виконувати завдання будь-якої складності.

     Щоб оцінити переваги від співпраці з нашою юридичною компанією, пропонуємо вивчити їх докладніше:

     • Універсальність. Ми об’єднали юристів з вузькою спеціалізацією в одну професійну команду. Адвокатське бюро може запропонувати вам різноманітні юридичні послуги. Велика кількість юристів дозволяє клієнтові вибрати фахівця, який відповідає його потребам.
     • Конфіденційність. Персональні дані та фінансова інформація надійно захищаються. У роботі ми використовуємо захищені канали передачі інформації і електронний документообіг.
     • Високі вимоги до співробітників і міжнародні професійні стандарти. Наших експертів відрізняє хороша ділова репутація. Адвокати Мітракс активно займаються судовою практикою та відстоюванням інтересів клієнтів. Багато з юристів об’єднання – діючі члени арбітражних судів. При цьому наші адвокати постійно вдосконалюють свої професійні навички – підвищують кваліфікацію, беруть участь у форумах, обмінюються досвідом з українськими колегами.
     • Швидкість реагування. Адвокати беруться за роботу максимально швидко – ви можете розраховувати на оперативну допомогу. Після укладення договору ми залишаємося на зв’язку постійно.
     • Прозорість. Обов’язки юристів закріплюються договором. У ньому також буде зафіксована вся інформація про форму оплати послуг. Ми чітко встановлюємо межі відповідальності юриста за якість роботи. Договір обов’язково узгоджується з клієнтом.

     Нашою ключовою перевагою є команда. До неї увійшли професіонали, зацікавлені в представництві приватних і ділових інтересів клієнтів. Якщо ви хочете почувати себе в безпеці, ми візьмемо на себе всебічний юридичний захист. Звернутися до нас можна через ряд представництв у Києві, Одесі та Запоріжжі. Ви можете отримати допомогу наших адвокатів і в інших регіонах України – достатньо залишити свою заявку на сайті.

     Адвокат у Києві від компанії Мітракс – чому нам довіряють

     Основні клієнти об’єднання – провідні представники банківського й інвестиційного сектору, сфери послуг, міжнародні холдинги, аграрні компанії. Нашими послугами користуються:

     • АТ «Альфа-Банк»;
     • ПАТ «Укрсоцбанк»;
     • ТОВ Capital Invest Stroy;
     • ТОВ Iso Group;
     • «Волга Дніпро»;
     • ТОВ «Інтеграл Буд-Стандарт»;
     • ТОВ Tagus Investments;
     • ТОВ «Мрія-2»

     Адвокатська компанія Мітракс може запропонувати комплекс послуг для юридичних осіб. Ми розробимо та впровадимо індивідуальні рішення – для цього буде задіяний штат експертів з вузькою спеціалізацією. У нас можна замовити захист бізнесу й юридичний супровід підприємства кращими адвокатами. Великий досвід взаємодії з правоохоронними органами, фіскальними службами, різними установами дозволяє нам знаходити оптимальні рішення для компаній. Крім того, наші фахівці добре знають особливості сучасних бізнес-процесів і вміють знаходити слабкі точки компаній.

     Для фізичних осіб ми також передбачили всі необхідні послуги. До нас звертаються з питань захисту нерухомості та іншої власності. Ми надаємо підтримку в сімейних і трудових спорах. У нас можна отримати детальну консультацію у будь-яких скрутних випадках. Адвокати компанії допомагають врегулювати питання не тільки в суді, але і в досудовому порядку.

     Цінності нашої юридичної компанії

     В роботі адвокатського об’єднання Мітракс ми орієнтуємося на кілька принципів. Базові вимоги до юристів – відповідальність і повна віддача, робота на результат, прагнення до вдосконалення. Фахівці об’єднання вміють прогнозувати результат і оцінювати шанси на успіх, припускати ймовірні сценарії розвитку подій. Це дає нам можливість бачити ситуацію цілісно, з “підводними каменями” і всіма особливостями. Саме тому ми досягли високого професійного рівня, завдяки якому успішно справляємося з різними порушеннями закону.